کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از جنوب انگلستان و لندن

به تماشای ویدیویی از جنوب انگلستان و لندن بنشینید و زیبایی های این مناطق را از نظر بگذرانید. جاذبه های انگلستان بسیار زیاد هستند و بسیاری از آن ها، در پایتخت این سرزمین جای خوش کرده اند؛ از طرفی، طبیعت انگلستان هم بسیار زیبا و حیرت انگیز است و در نواحی جنوبی این خطه، می توان جلوه های شگفت انگیزی را نظاره کرد. در ادامه، گوشه ای از زیبایی هایی که در ویدیو پیش رو می بینید را معرفی می کنیم تا در کنار دیدن ویدیو، قدری هم نسبت به سرزمین انگلستان شناخت پیدا کنید. 

کورن‌وال | Cornwall: کورن وال یکی از شهرستان های تشریفاتی و غیرشهری انگلستان است که در نوک شبه‌جزیره انگلستان قرار گرفته است. این شهرستان از سمت شمال و غرب به دریای سلتی (Celtic Sea)، از جنوب به سرحد انگلستان و از سمت شرق به شهرستان دوون ختم می شود. هرساله حدود 5 میلیون نفر از کورن وال دیدن می کنند که بیشترشان گردشگران داخلی هستند. 

دوون | Devon: دوون هم از شهرستان های تشریفاتی و غیر شهری انگلستان است که در جنوب غربی این سرزمین واقع شده است. این شهرستان در نوک شبه جزیره انگلستان قرار دارد و از نواحی شمال و غرب به کورن‌وال، از جنوب به سرحد انگلستان و از شرق به دو شهرستان‌ دورست و سامرست می رسد. جزیره لاندی (Lundy) و صخره های ادی استون (Eddystone) از جاذبه های طبیعی و زیبای این منطقه هستند. 

پارک ملی دارت موور | Dartmoor National Park: دارت موور یک کوهسار در مناطق جنوبی دوون است و پارک ملی که این کوهسار را در برگرفته، 954 متر مربع مساحت دارد. در این منطقه خلنگزار و تپه های گرانیتی زیادی به چشم می خورد و پرندگان متعددی از جمله مگس گیر ابلق اروپایی (European pied flycatcher)، سسک جنگلی (Wood warbler) و پی‌پت صحرایی (Meadow pipit) و ... دیده می شوند.

شهرستان هرتفورد شایر (Hertfordshire)، مجمع‌الجزایر سیلی (Isles of Scilly) و جاذبه هایی نظیر بیگ بن در لندن از دیگر دیدنی های ویدیو پیش رو هستند. 


:Video Details

Produced By: Origins Media

Music: Hans Zimmer - Mountains

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست