کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از پارک ملی تفلیس | گشتی در طبیعت گرجستان

شهر تفلیس جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است و ما می خواهیم به تماشای یکی از آن ها بنشینیم. به دیدن ویدیویی از پارک ملی تفلیس می رویم و این جاذبه شاخص را از نظر می گذرانیم. طبیعت گردی در تفلیس می تواند تجربه ای جذاب باشد و ما به کمک ویدیویی که در پیش رو داریم، این تجربه را برای خود رقم می زنیم. پس با ما همراه شوید و دیدنی های پارک ملی تفلیس را از دست ندهید.

این پارک ملی، درست در شمال شهر تفلیس قرار دارد و جایی مناسب برای گشت و گذار و تماشای طبیعت محسوب می شود. پارک ملی تفلیس تنها 25 کیلومتر با شهر فاصله دارد و جزو فضای سبز تفلیس محسوب می شود. این مکان دیدنی منطقه ای در میان دامنه های جنوبی رشته کوه ساگوراما، شرق رودخانه آراگوی و حوضه آبریز رود کُر (Kura) را به خودش اختصاص داده است. بنابراین در پهنه وسیع آن، فراز و نشیب زیادی به چشم می خورد که ارتفاعی برابر با 600 تا 1,345 متر بالاتر از سطح دریا دارد. کشور گرجستان 9 پارک ملی دارد و در میان شان، پارک ملی تفلیس اولین مکانی ست که به صورت ملی ثبت شده است. این پارک در سال 1973 به صورت رسمی در محل حفاظتگاه ملی ساگورامو (Saguramo) افتتاح شد. وقتی پارک ملی تفلیس را برای گشت و گذار انتخاب می کنید، می توانید به خودتان وعده طبیعتی دلربا و بکر را بدهید که درونش حیوانات مختلفی را جای داده است. در این پارک وسیع صومعه ها و کلیساهای قدیمی به چشم می خورند و یک دریاچه زیبا بر جلوه های آن می افزاید. یکی از کوه هایی که در محدوده پارک ملی تفلیس قرار دارد، کوه سابادوری است. 

بر روی این کوه، جنگل انبوهی دیده می شود که طبیعت نفس‌گیری دارد و یکی از دیدنی ترین نقاط پارک ملی تفلیس است. طبیعت این جنگل ها در تمام فصول زیباست و به ویژه نباید دیدن شان را در طی فصل های پاییز و زمستان از دست داد. مقصد ما دقیقا همین کوه است و خوشبختانه، جلوه پاییزی آن را از نظر می گذرانیم که بسیاری زیبا و رویایی است. با کارناوال همراه شوید و این ویدیو را از دست ندهید.


:Video Details

Produced By: Vito Simonishvili

Photo Of Cover: Michael Gabashvili

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست