کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از شب های تهران | گشت و گذاری متفاوت در پایتخت

کشورمان زیبایی های فراوانی را در خود جای داده؛ در جای جای ایران شاهد شگفتی های بسیار هستیم اما این بار از میان هه آن ها به سمت قلب پایتخت کشورمان رهسپار می شویم. می خواهیم زیبایی های شهر تهران را در قالب ویدیویی کوتاه برایتان به نمایش بگذاریم؛ از شب های با صفا و پر رفت آمدش گرفته تا روزهای روشنش با حال و هوای خاص. تماشای این ویدیو زیبا از پایتخت کشورمان را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

به بزرگراه های پر رفت و آمد تهران بنگرید که چطور شلوغ و مملوء از جمعیت هستند،. یا نمایی از تمام شهر وقتی که بر بام تهران ایستاده اید و ساعت ها سو سوی چراغ های شهر را دنبال می کنید. پل زیبای طبیعت که با رنگ های مختلف در شهر خودنمایی می کند و ساختمان هایی که در تمام شب با چراغانی به شما اشاره می دهند. تهران شهری که هیچ گاه نمی خوابد و تمام شب و روز در رفت و آمد و شلوغی سپری می کند.

از زیبایی هایش هر چه بگوییم کم است اما در ویدیو امروز بیشتر حال و هوای شب های تهران را برایتان به نمایش در می آوریم تا تمامی خاطراتی که از شب های پایتخت دارید درذهنتان تداعی شود. درخت های تزئین شده ی خیابان ولیعصر و چراغانی خیابان هایی که هر رنگ و نقشی که فکرش را بکنید را در خود جای داده. این مناظر و حال و هوای خاص را در هیچ کجای دیگر از کره زمین نخواهید یافت.

احساسات و خاطرات زیبایتان از این شب ها را باری دیگر در ذهنتان تداعی کنید و این احساسات زیبا را با ما قسمت کنید.

برای آشنایی بیشتر با جاذبه های گردشگری تهران، بر روی لینک زیر کلیک کنید تا این در کارناوال تهران شرکت کنید:

جاذبه های گردشگری استان تهران

به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با کارناوال محو تماشا شوید.

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست