کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از معبد بهشت پکن

ویدیویی از معبد بهشت پکن می تواند به خوبی ما را با حال و هوای یکی از مشهورترین دیدنی های پکن آشنا کند و به طور کلی فضای معابد چینی را به ما بشناساند. پس با این ویدیو، راهی پکن، پایتخت کشور چین می شویم و نگاهی به این معبد معروف می اندازیم. اما پیش از سفرمان بد نیست مختصری از معبد بهشت چین بگوییم و سپس به تماشای ویدیو برویم. 

معبد بهشت که به نام معبد تائویسم (Taoism) نیز شناخته می شود، در جنوب شرقی پکن قرار گرفته است. این مجموعه تاریخی با 267 هکتار وسعت، در گذشته میزبان امپراتوران چینی بود که سالانه برای انجام نیایش، دعا برای برداشت محصول خوب و اهدای قربانی به این جا می آمدند. معبد بهشت مجموعه ای از چندین ساختمان فرهنگی و تاریخی است که به وسیله جنگلی از کاج های قدیمی محاصره شده اند و ارتباط بین انسان و پروردگار، که قلب جهان‌بینی چین است، را نشان می دهد. در روزگاران گذشته امپراتوران چین در این مکان مقدس، برای داشتن محصول خوب و سال زراعی پر رونق، خون حیوانی را بر زمین می ریختند و نذرها و قربانی های شان را به آسمان و آنچه در آن است تقدیم می کردند. جانمایی و معماری معبد بهشت به همراه مراسم قربانی کردن و نوای موسیقی که طی مراسم در فضا طنین انداز می شد، بر اساس آموزه های باستانی چینی ها بوده است.

هدف اصلی ساخت چنین معبدی، نمایش باورهای مردم چین در مورد آسمان و ارتباطش با زمین بود. طبق عقیده چینی های باستان، امپراتور، فرزند آسمان شمرده می شد و قدرت و احترام زیادی داشت. البته مردم چین اعتقادی به بهشت و جهنم ندارند و به نظر می رسد ترجمه معبد بهشت تنها به دلیل وجود کلمه Heaven در نام انگلیسی این معبد باشد و نام معبد آسمان، لفظ صحیح تری برای نامیدن این معبد باشکوه است.

اگر مایلید بیشتر از این سازه زیبا و تاریخچه اش بدانید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به لینک مطلب مرتبط بروید و از خواندن اطلاعات کامل درباره این معبد لذت ببرید. همچنین این ویدیو کارناوال را نیز از دست ندهید که نقش و نگارهای معبد را به تصویر کشیده و حال و هوایی که مردم در حین عبادت و گردش در اطراف معبد دارند را نیز نمایش داده است.

 


:Video Details

Produced By: Mycompasstv

Video: Stephen Smith

Music: Kevin MacLeod

Photo Of Cover: Mars Hartdegen

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست