کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از مجسمه سرزمین مادری روسیه

برای تان ویدیویی از مجسمه سرزمین مادری روسیه را در نظر گرفته ایم. می خواهیم به شهر ولگوگرادِ روسیه برویم تا نگاهی به بلندترین مجسمه زن دنیا داشته باشیم که با عنوان مجسمه مادر میهن یا مجسمه مامایف نیز شناخته می شود. این اثر یکی از جاذبه های مربوط به جنگ جهانی دوم است و همچون یادگاری از آن روزها، در ولگوگراد قد علم کرده است و از هر گوشه شهر دیده می شود.

مجسمه سرزمین مادری تندیس زنی ست که شمشیری را به هوا برده و گویی آماده جان‌فشانی و مبارزه برای سرزمینش است. این مجسمه در پارک یادبودهای مامایف کورگان (Mamayev Kurgan) قرار دارد و در سال 1967 به یاد یکی از بزرگترین و خونین‌بارترین نبردهای جنگ جهانی دوم به نام نبرد استالینگراد (Battle of Stalingrad) ساخته شد تا یاد و خاطره شهیدان این نبرد را زنده نگه دارد. این تندیس باشکوه را نماد پیروزی جماهیر شوروی در طول جنگ جهانی دوم می دانند. مجسمه مامایف توسط مجسمه ساز حرفه ای، یوگنی ووچیتیش (Yevgeny Vuchetich) و مهندس سازه، نیکولای نیکیتین (Nikolai Nikitin) ساخته شده است.

از آن جایی که در این ویدیو علاوه بر مجسمه سرزمین مادری، چندی دیگر از دیدنی های پارک یادبودها را نیز از نظر می گذرانیم بد نیست توضیحاتی درباره پارک نیز بدهیم. پارک یادبودها، گورستان بیش از 35 هزار نفر شمرده می شود که در حین نبرد استالینگراد کشته شدند. پانزده هزار نفر از این سربازها در حال دفاع از مرزهای ولگوگراد جان باختند.

تندیس مامایف در بالاترین نقطه پارک یادبودها قرار دارد و برای رسیدن به آن باید چارک را رو به به بالا طی کرد، در حین گذر از پارک برای رسیدن به تندیس مامایف، جاذبه هایی از جمله مجسمه مرد تفنگدار در میدان مبارزه کن برای تلخ ترین پایان (Fight to the Bitter End)، شش تندیس در میدان قهرمانان (Heroes Square)، تالار افتخار نظامی (The Hall of Military Glory)، تندیس مادر عزادار (Grieving Mother) و ... به چشم می آیند و توجه را به خود جلب می کنند. 

همه این ها را می توانید در این ویدیو ببینید و یادگار روس ها از روزهای سخت جنگ جهانی را از نظر بگذرانید. با کارناوال همراه بمانید تا گشتی در شهر ولگوگراد داشته باشیم و از مهمترین جاذبه گردشگری آن را بازدید کنیم. 


:Video Details

Produced By: TZRROTORFans

Music: Mind Heist by Zack Hemsey

Photo Of Cover: skboris

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست