کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از ابوظبی

نظرتان درباره تماشای یک ویدیو تایم لپس از ابوظبی، پایتخت زیبا و دیدنی کشور امارات متحده عربی چیست؟ می خواهیم جاذبه های ابوظبی را یک به یک از نظر بگذرانیم و بیشتر با این شهر آشنا شویم؛ شهری که با وجود داشتن عنوان پایتختی، آنطور که باید مورد توجه قرار نمی گیرد و در قیاس با دبی، از شهرت کمتری برخودار است.

از مرزهای جنوبی کشورمان خارج می شویم و از کرانه های جنوبی خلیج فارس به پایتخت امارات قدم می گذاریم تا یک به یک دیدنی های ابوظبی را به تماشا بنشینیم. شما هم کوله بار خود را بردارید و برای گشت و گذار در این شهر به ما ملحق شوید. 

در همان لحظه اولی که وارد شهر ابوظبی می شویم، مکانی با سقف قرمز رنگ و معماری منحصر به فرد توجه مان را جلب می کند؛ شهربازی فراری ورلد! این مکان به عنوان یکی از بزرگ ترین شهربازی های سرپوشیده دنیا شناخته می شود و البته از جذاب ترین مجموعه های تفریحی در جهان نیز به حساب می آید. خوبست بدانید مجموعه فراری ورلد با الهام از ماشین های فراری ساخته شده و با وسعت 200,000 متر مربعی در جزیره یاس ابوظبی قرار گرفته است. در فراری ورلد مجموعه ای از تفریحات خاص، سواری های متفاوت و البته رستوران و استراحتگاه وجود دارد تا روزی هیجان انگیز و کامل را برای مسافران بسازد. 

در ادامه از این شهربازی جذاب فاصله می گیریم و به تماشای آسمان خراش ها، بزرگراه هایی که از درون شهر می گذرند و سواحل زیبای ابوظبی در کنار آب های خلیج فارس می رویم. در همین حین جاذبه های شاخص دیگری هم پیش روی مان قرار می گیرند، مانند مسجد شیخ زاید. این مسجد ساختمانی باشکوه و زیبا دارد که نمونه اش را در هیچ جای دیگر نمی توان یافت. بنای مسجد شیخ زاید ویژگی های بسیاری دارد که آن را به مکانی متمایز از دیگر جاذبه های مشهور دنیا بدل می کند. همین ویژگی ها باعث محبوبیت این جاذبه در میان گردشگران و انتخاب آن به عنوان سومین دیدنی برتر دنیا در سال 2018 شده اند. هنگامی که مسجد شیخ زاید را از رو به رو نگاه می کنید، پیش از هر چیز سه گنبد پیازی بزرگ، و دو مناره در اطرافش نظرتان را جلب می کند که همگی از مرمر ساخته شده اند. البته شکوه مسجد به همین جا ختم نمی شود، این مجموعه 12 هکتاری، صحن و سرای وسیعی هم دارد که با 82 گنبد کوچک و بزرگ احاطه شده است. 

دیدنی های ابوظبی به همین جا ختم نمی شوند، پس حتما در تماشای باقی ویدیو همراه کارناوال بمانید و از منظره زیبای شب و روزهای این شهر لذت ببرید. 

 


:Video Details

Produced By: Joerg Daiber

Music: The Planets – Mars by Gustav Holst perfromed by the US Air Force Band

Photo Of Cover: Mohamed M

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست