کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از استرالیا

برای گشت و گذار امروز کارناوال می خواهیم به کوچکترین قاره دنیا قدم بگذاریم. به قاره اقیانوسیه می رویم و به کمک یک ویدیو تایم لپس از استرالیا، گشتی مجازی در اصلی ترین سرزمین این قاره خواهیم داشت. جاذبه های استرالیا را از نظر می گذرانیم و اینگونه بیشتر این کشور را می شناسیم. با ما همراه شوید و دیدنی های استرالیا را به تماشا بنشینید. 

استرالیا کشوری ست پیشرفته در نیمکره جنوبی. این سرزمین از یک جزیره اصلی و چندین جزیره کوچک و بزرگ از جمله جزیره تاسمانی تشکیل شده است. این کشور با هیچ سرزمینی مرز خاکی ندارد، اما کشورهای پاپوآ گینه نو، اندونزی، تیمور شرقی، جزایر سلیمان، وانواتو و ... از همسایگان آبی این کشور شمرده می شوند. اقیانوس آرام از شرق، اقیانوس منجمد جنوبی از جنوب، اقیانوس هند از غرب و چندین دریا و خلیج از شمال، این سرزمین را در برگرفته اند.

یکی از شاخص ترین دیدنی های استرالیا که هوش از سر مسافران می برد، سواحل این سرزمین هستند. گفته می شود که این کشور بیش از 10000 ساحل دارد و اگر بخواهید هر روز به یکی از آن ها سر بزنید بیش از ۲۷ سال طول می کشد تا بتوانید بازدیدی از همه آن ها داشته باشید. 

سد بزرگ مرجانی (Great Barrier Reef) دیگر جاذبه مهم استرالیاست؛ مجموعه ای از آبسنگ های مرجانی، در شرق کشور. این صخره ها، در اقیانوس آرام قرار گرفته اند و برای علاقه مندان به موجودات آبزی مقصد محبوبی شمرده می شوند.

پل بندرگاه سیدنی (Sydney Harbour Bridge) هم از معروف ترین جاذبه های کشور استرالیاست که به نوعی، از نمادهای این کشور نیز به حساب می آید. این پل بر روی بندرگاه سیدنی احداث شده و مرکز سیدنی را به مناطق شمالی شهر ارتباط می دهد. پل بندری سیدنی همراه با ساختمان اپرای سیدنی که در دیگر سوی بندر واقع شده دو نماد اصلی شهر سیدنی را تشکیل می دهند و قطب گردشگری این شهر به شمار می آیند. در بیشتر تصاویر این شهر نیز، این دو نماد مهم، به چشم می خورند. 

استرالیا علاوه بر این جاذبه ها، دیدنی های دیگری نیز دارد که در ویدیو پیش رو می توانید به تماشای شان بنشینید. با کارناوال همراه بمانید و این ویدیو را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: 3motion GmbH

Photo Of Cover: Ralph de Zilva

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست