کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از باکو | سفر به پایتخت آذربایجان

با ما برای تماشای یک ویدیو تایم لپس از باکو همراه شوید؛ در این ویدیو قصد داریم زیبایی های پایتخت آذربایجان را برای تان به تصویر بکشیم و تعدادی از جاذبه های باکو را به شما معرفی کنیم. تعداد قابل توجهی از هموطنان مان برای تماشای دیدنی های باکو راهی آذربایجان می شوند و زیبایی های این شهر را از نظر می گذرانند. ویدیو مقابل می تواند شما رابا فضای شهر باکو آشنا سازد و تا حدی جاذبه های این شهر را به شما بشناساند. در تماشای این کلیپ از دیدنی های باکو با ما همراه شوید و سفر مجازی جذابی را تجربه کنید. 

شهر باکو در سواحل دریای خزر قرار دارد و در ابتدای ویدیو، چشم انداز این شهر زیبا را از درون دریا می بینیم. حرکت ابرها و بر آمدن خورشید در آسمان باکو را از نظر می گذرانیم و سپس به دورن شهر قدم می گذاریم. در همان ابتدا برج های شعله که به نوعی نماد شهر باکو هستند، توجه مان را به خود جلب می کنند. این برج ها کاربری گردشگری ندارند، اما با این حال کمتر مسافری ست که با آن ها عکسی به یادگار نیندازد و این آسمان خراش ها را به بخشی از خاطرات سفرش بدل نکند. از دیگر جاذبه های شاخص شهر باکو که آن هم به صورت نمادی برای شهر در آمده است، چشم باکو را می توان نام برد. در آغاز گشت و گذارمان، نیم نگاهی هم به این جاذبه داریم. چشم باکو در حقیت یک چرخ و فلک بسیار بزرگ است که در سواحل شهر قرار گرفته و از روی آن می توان چشم اندازی تماشایی از باکو را دید.

همان طور که به گشت و گذارمان در باکو ادامه می دهیم، به مرکز حیدر علی اف (Heydar Aliyev Center) می رسیم. سازه ای زیبا و شکوهمند که با طراحی خارق العاده و منحصر به فرد در قلب شهر باکو دلبری می کند. امروزه این مرکز فرهنگی یکی از مهم ترین و پربازدیدترین دیدنی های باکو محسوب می شود و از آن به عنوان نمادی از باکوی مدرن و کشور پیشرفته آذربایجان یاد می کنند.

در بالا به تعدادی از جاذبه های شاخص باکو اشاره کردیم که در این ویدیو، نظرمان را جلب می کند. اما زیبایی های پایتخت آذربایجان به همین بناها ختم نمی شود، همراه کارناوال به تماشای جاذبه های بیشتری در این شهر بنشینید. 


:Video Details

Produced By: Rahman Mammadov

Music: Say My Name By ODESZA

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست