کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از جزیره بالی

اندونزی زیبایی های بسیاری دارد و ما می خواهیم با دیدن یک ویدیو تایم لپس از جزیره بالی در این کشور، گوشه ای از زیبایی هایش را به تماشا بنشینیم. همراه با این ویدیو کارناوال، گشتی در طبیعت بالی می زنیم و چشم به زیبایی هایش می دوزیم. در سفرمان، نگاهی بر معروف ترین دیدنی های بالی هم خواهیم داشتیم و بیشتر با این جزیره آشنا می شویم. ما را همراهی کنید و از دیدن بالیِ زیبا لذت ببرید. 

بالی تنها یک جزیره نیست و از استان های مهم کشور اندونزی به شمار می رود که هر ساله، گردشگران بی شماری را به سوی خود می کشاند؛ به ویژه در در اوایل بهار و اواخر تابستان که هوا خنک، و طبیعت، سرسبز و تماشایی ست و از باران و توفان های سهمگین موسمی در این جزیره خبری نیست. شاید بتوان طبیعت بالی را از شاخص ترین دلایل سفر مردم به این جا دانست؛ مردمی که در میان جنگل های سرسبز این جزیره روانه می شوند و شگفتی های طبیعت را در این گوشه زیبا از دنیا می یابند. 

همچنین، گشت و گذار در سواحل هم از محبوب ترین تفریحاتِ این جا به حساب می آید. بالی در میان دو اقیانوس آرام و هند قرار گرفته است و چشم انداز دلپذیری از این دو اقیانوس پهناور جهان را پیش روی گردشگران می گذارد. از دیگر دلایلی هم که می توان برای سفر گرشگران به این منطقه ذکر کرد، بازدید از معابد بالی هستند. جالب این که این معابد از چنان معماری خاصی برخودارند که سبب شده به آن ها نام اختصاصی معابد بالیایی (Balinese temple) یا پورا (Pura) را بدهند. معبد مادر بساکی (Mother Temple of Besakih) یا پورا بساکی معروف ترینِ معبد در جزیره بالی ست و افراد بسیاری در حین سفرشان به جزیره، فرصت بازدید از این معبد هندوئیسم را از دست نمی دهند. 

به قدر کافی از بالی چشم نواز گفتیم، حالا وقتش رسیده تا به کمک تصاویر، مناظر دیدنی این خطه را با یکدیگر مرور کنیم. با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: Joerg Daiber

Web: http://www.spoonfilm.com

Photo Of Cover: Yudik Pradnyana

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست