کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از بارسلون | سفر به پایتخت کاتالونیا

برای تان یک ویدیوی تایم لپس از بارسلون تدارک دیده ایم تا اینگونه یکی از جذابترین شهرهای دنیا را از نظر بگذرانیم. می خواهیم به تماشای دیدنی های بارسلون برویم و بیشتر با جاذبه های این شهر آشنا شویم. این کلیپ از شهر بارسلون می تواند سفر مجازی جذابی برای مان رقم بزند...

کمتر کسی ست که نام بارسلون را نشنیده باشد؛ به کمک تیم فوتبال اف سی بارسلونا، بیشتر مردم دنیا حداقل نام این سرزمین را می دانند و شاید تا حدودی با فضای آن آشنا باشند. با این وجود، خالی از لطف نیست که کمی درباره بارسلون بگوییم و بر اهمیت آن تاکید کنیم؛ سپس به این شهر زیبا و دیدنی قدم بگذاریم و لحظاتی خاطره انگیزی را در این جا سپری کنیم.

بارسلون پایتخت و پرجمعیت ترین شهر از بخش خودمختار کاتالونیا به حساب می آید و پس از مادرید پرجمعیت ترین شهر اسپانیا شمرده می شود. این شهر در سواحل دریای بالئار (Balearic Sea) جای خوش کرده است؛ بالئار بخشی از آب های دریای مدیترانه به حساب می آید که توسط کرانه شرقی اسپانیا، سواحل جنوب فرانسه و غرب جزایر کورسیکا و ساردینیا احاطه شده است. بارسلونا اهمیت قابل توجهی در حمل و نقل دریایی اسپانیا دارد و آن را از مهم ترین بنادر اروپا نیز می دانند؛ اما فوتبال و حمل و نقل دریایی تنها ویژگی های مهم این شهر نیستند. 

این شهر در امور مالی، تجارت، رسانه، سرگرمی، هنر، بازرگانی بین المللی، آموزش و گردشگری نقشی جهانی دارد. همین موارد باعث شده که افراد متعددی سالانه به پایتخت کاتالان ها سفر کنند؛ به طوری که تنها در سال 2009، بیش از 27 میلیون مسافر از طریق فرودگاه این شهر جا به جا شدند، همچنین خط آهن بارسلون نیز از بهترین وسایل نقلیه برای رسیدن به این سرزمین شمرده می شود. 

حال که تا حدودی از اهمیت بارسلون آگاه شدید زمانش رسیده تا پا به خاک این شهر بگذاریم و سفرمان را آغاز کنیم؛ کارناوال را در این سفر همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Kirill Neiezhmakov Timelapse & Hyperlapse

Music: Aero Chord x Fractal–Until The End

Photo Of Cover: Mustafa Nezar

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست