کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از پکن | سفر به پایتخت چین

تا به حال چندی از جاذبه های کشور چین را از طریق ویدیوهای کارناوال دنبال کرده ایم و این بار می خواهیم به پایتخت این سرزمین، یعنی پکن برویم. با یک ویدیوی تایم لپس از پکن، سفری مجازی مان را در این شهر دنبال می کنیم و دیدنی های پکن را یک به یک از نظر می گذرانیم. زیبایی های پکن بسیار زیاد هستند و ما به کمک این تایم لپس، در عرض 4 دقیقه اکثر آن ها را از نظر می گذرانیم تا تصویر واضح تری از پکن در ذهن داشته باشیم. اگر مشتاق آشنایی با این دیار هستید، ما را همراهی کنید. 

در سفرمان تعدادی از شاخص ترین جاذبه های پکن را به تماشا می نشینیم که از جمله آن ها می توان به برج رادیو و تلویزیون مرکزی پکن (Central Radio & TV Tower) اشاره کرد. این برج بین سال های 1987 تا 1992 با ارتفاع ۴۰۵ متر ساخته شد، تا سر به آسمان شهر بگذارد و نمایی تماشایی از اقصی نقاط شهر ایجاد کند. علاوه بر این سازه، چندی از معابد زیبای بودایی نیز توجه مان را به خود جلب می کنند. به سراغ کاخ تابستانی پکن هم می رویم که در نواحی شمال غرب شهر قرار گرفته است. این کاخ ۶۰ متر ارتفاع دارد و با دریاچه کونمینگ (Kunming Lake) و تپه لانگویتی (Longevity Hill) احاطه شده است. این سازه زیبا از دسامبر سال ۱۹۹۸، در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

در میان مسیرمان با بناهای متعددی مواجه می شویم، اما این ها تنها جذابیت های شهر پکن نیستند و طبیعت نیز، به خوبی در این جا جلوه گری می کند. از آن جایی که ویدیوی پیش روی مان در زمان های متفاوتی از سال فیلمبرداری شده است این شانس را داریم که گوشه ای از دلربایی فصل های پاییز و بهار را هم ببینیم. بهار با شکوفه های صورتی رنگ گیلاس، ما را محو زیبایی هایش می کند و پاییز، با برگ های زردرنگش. به شب های پکن نیز سر می زنیم و درخشش شهر را در میان تاریکی آسمان می بینیم. 

برای تماشای تمام این ها، با کارناوال در دیدن این ویدیو همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: Anyu Xu

Music by: Tobu

Photo Of Cover: Evgeny Tchebotarev

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست