کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از بلژیک

کارناوال این بار تصمیم دارد تا یک ویدیو تایم لپس از بلژیک را با شما به اشتراک بگذارد و زیبایی های این سرزمین را به شما نشان دهد. در بخشی از این ویدیو به تماشای طبیعت بلژیک می نشینیم و گذر رودخانه، چرای دام ها، طلوع و غروب خورشید و ... را در این سرزمین از نظر می گذرانیم، سپس به تماشای دیگر دیدنی های بلژیک که در شهرها قرار دارند می رویم. اما پیش از همه این ها معرفی کوتاهی از این کشور خواهیم داشت. با ما در دیدن این کلیپ از دیدنی های بلژیک همراه ما باشید.

پادشاهی بلژیک در غرب اروپا قرار دارد و یکی از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می رود. این سرزمین با کشورهای هلند، آلمان، لوکزامبورگ و فرانسه هم مرز است و از شمال غربی به دریای شمال می رسد. جمعیت کشور بلژیک بر اساس سرشماری 2017، 11.35 میلیون نفر است. پایتخت کشور بلژیک، شهر بروکسل (Brussels)  است که در مناطق مرکزی کشور قرار دارد. نسبت مساحت به جمعیت در شهر بروکسل، از دیگر مناطق بلژیک بسیار بیشتر است. 

بلژیک سه منطقه جغرافیایی مهم دارد:

دشت ساحلی در شمال غربی که بیشتر شامل تپه های شنی و زمین های خشک شده از دریا می شود.

فلات مرکزی که منطقه ای روان و پیش رونده است و دره های حاصلخیز بلژیک را در بر می گیرد و غارها و تنگه های کوچک نیز در آن یافت می شوند.

کوه های آردن در جنوب شرقی کشور که از دیگر نواحی ناهموارتر است و بلندترین نقطه در کشور بلژیک با نام سیگنال دو بوترنج (Signal de Botrange) با ارتفاع 694 متر هم در این همین منطقه قرار دارد. 

حال که تا حدودی با بلژیک و مناطق جغرافیایی اش آشنا شده اید، وقت آن رسیده که این ویدیو زیبا را با هم تماشا کنیم. بخش زیادی از این ویدیو در طبیعت ضبط شده است و این فرصت را به‌ ما می دهد تا بیشتر طبیعت زیبای سرزمین بلژیک را بشناسیم.


:Video Details

Produced By: Rick Kloekke

Photo Of Cover: Eduard Gorobets

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست