کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از برلین

با یک ویدیو تایم لپس از برلین آمده ایم و می خواهیم سفرهای مجازی مان را در پایتخت تماشایی آلمان ادامه دهیم. در این ویدیو دیدنی های برلین را از نظر می گذرانیم و بیشتر با فضای این شهر آشنا می شویم. در طی سفرمان، چندی از جاذبه های معروف برلین را نیز به شما معرفی می کنیم. در این گشت و گذار لذت بخش، ما را همراهی کنید. 

با بالا آمدن خورشید، سفرمان را آغاز می کنیم. نگاهی به چرخ و فلک شپری پارک (Spreepark) می اندازیم و در پس زمینه آن، برج برلین (Berliner Fernsehturm) نظرمان را جلب می کند. برجی که از اقصی نقاط شهر برلین، به چشم می آید و کمتر کسی می تواند نسبت به آن بی توجه باشد. این برج در حقیقت یک دکل مخابراتی به ارتفاع ۳۶۸ متر است که بین سال های 1965-1969 ساخته شد؛ زمانی که جماهیر شوروی، بخش شرقی خاک برلین را تصاحب کرده بود. 

از این منطقه فاصله می گیریم و به تماشای مردم بر روی پل زیبای اوبرباوم (Oberbaum Bridge) می رویم. اوبرباوم از روی رودخانه شپری (Spree) می گذرد و یکی از جاذبه های شاخص شهر برلین به حساب می آید. این پل دو منطقه فریدرایشسهاین (Friedrichshain) و کرویتسبرگ (Kreuzberg) را به یکدیگر وصل می کند که پس از جنگ جهانی دوم، میان دو برلین شرقی و غربی تقسیم شده بودند. همین موضوع سبب شده تا پل آجری رنگ اوبرباوم را نمادی از پیوند و اتحاد دو آلمان بدانند. به راه مان ادامه می دهیم تا دیدنی های بیشتری را از نظر بگذرانیم؛ اما در بین مسیر، توجه مان به یک گروه موسیقی جلب می شود. جمعیت زیادی از آلمانی ها و مسافران برلین را می بینیم که این گروه را احاطه کرده اند و محو هنرنمایی شان شده اند. 

در ادامه گشت و گذارمان در برلین، بناهایی همچون ساختمان رایشس‌تاگ (Reichstag building) یا ساختمان پارلمان آلمان، کلیسای جامع برلین با گنبد پسته ای رنگش، دروازه براندنبورگ که این روزها به عنوان نماد آلمان و برلین شناخته می شود و بسیاری دیگر از جاذبه های برلین، ما را محو تماشا می کنند و روح واقعی این شهر را برای مان به تصویر می کشند. 

در این سفر همراه کارناوال بمانید و از گشت و گذار در پایتخت آلمان لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: umesh karki

Photo Of Cover: Matthias Haker

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست