کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از شیکاگو | سفری متفاوت به آمریکا

نظرتان درباره یک ویدیوی تایم لپس از شیکاگو چیست؟ شیکاگو از شهرهای محبوب ایالات متحده آمریکاست و افراد بسیاری، آرزوی سفر به شیکاگو را در سر می پرورانند؛ البته در عین حال برای برخی از افراد هم این سوال وجود دارد که شیکاگو کجاست؟ برای همین در ادامه به صورت اجمالی درباره این شهر توضیح می دهیم و سپس می رویم تا جاذبه های شیکاگو را یک به یک از نظر بگذرانیم.

شیکاگو در نواحی غرب میانه آمریکا قرار دارد و به عنوان بزرگترین شهر ایالت ایلینوی (Illinois) شمرده می شود. از آن جایی که این شهر در کناره دریاچه میشیگان جا خوش کرده است، آب و هوای بسیار دلپذیری دارد و گشت و گذار لذت بخشی را نصیب مسافران می کند.

شیکاگو سومین شهر پرجمعیتِ ایالات متحده است؛ همچنین این شهر یکی از مراکز عمده تجاری، مالی، ترابری و فرهنگیِ ایالات متحده به شمار می رود و تاثیر قابل ملاحظه ای در آموزش، سرگرمی و سیاست دارد. همه این ها را گفتیم اما به اهمیت گردشگری این سرزمین اشاره نکردیم؛ در رابطه با اهمیت گردشگری در این سرزمین همین کافی ست که بدانید دومین فرودگاه شلوغ دنیا در این شهر قرار دارد؛ یعنی فرودگاه بین‌المللی اوهر (O'Hare International Airport). 

شهر زیبای شیکاگو، جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است که از جمله شان می توان به دروازه ابر (Cloud Gate) و برج ویلیس (Willis Tower) اشاره کرد. دروازه ابر، شمایل بسیار خاصی دارد که قطره جیوه را در ذهن تداعی می کند، بعضی از افراد نیز آن را شبیه لوبیا می دانند و به همین خاطر، به آن "مجسمه لوبیا" می گویند. این مجسمه یکی از شاخص ترین نمادهای شهر شیکاگو است که در پارک میلینیوم (Millennium Park) قرار دارد و توسط یک هنرمند هندی تبارِ متولد بریتانیا به نام آنیش کاپور ساخته شده است. آسمان خراش ویلیس هم از دیگر جاذبه های مهم شهر محسوب می شود. این برج 443 متر ارتفاع و 110 طبقه دارد.

این دو سازه تماشایی تنها گوشه ای از زیبایی های شیکاگو را رقم می زنند و در این ویدیو، دیدنی های بیشتری از این سرزمین را خواهید دید؛ پس با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: The HYPERZOOM™ guy

Photo Of Cover: Kevin Harris

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست