کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از جمهوری چک

تا به حال چندین ویدیو از سرزمین های اروپایی را با شما به اشتراک گذاشته ایم و این بار، با یک ویدیوی تایم لپس از جمهوری چک بازگشته ایم. می خواهیم گوشه ای از طبیعت جمهوری چک را تماشا کنیم و اینگونه، مروری داشته باشیم بر دیدنی های چک. البته علاوه بر طبیعت، به تعدادی از شهرهای این کشور نیز می رویم و نگاهی به مناظر شهری در این سرزمین نیز خواهیم داشت. اما پیش از این ها، خالی از لطف نیست که یک معرفی اجمالی از کشور چک داشته باشیم.

کشور چک تا سال 1993 بخشی از سرزمین چکسلواکی بود تا اینکه در اول ژانویه همین سال به استقلال رسید؛ پس از آن، دیگر سرزمینی به نام چکسلواکی وجود نداشت و کشورهای اسلواکی و چک پدید آمدند. در حال حاضر این سرزمین علاوه بر اسلواکی با کشورهای لهستان، آلمان و اتریش نیز مرز دارد و به طور کلی، کشوری ست تماما محصور در خشکی. 

نداشتن مرز آبی دلیل نشده تا سرزمین چک از مناظر طبیعی زیبا محروم بماند و حتی برعکس؛ طبیعت جمهوری چک یکی از چشم نواز ترین مناطق دنیا شمرده می شود. پایتخت و بزرگ ترین شهر جمهوری چک، پراگ (Prague) است، حتما نام این شهر را شنیده اید و داستان هایی از زیبایی هایش به گوش‌تان خورده است. بد نیست بدانید جمهوری چک بر اساس سرشماری سال 2017، 10.58 میلیون تن جمعیت دارد که 1.281 میلیون تن از آن ها در همین پراگ زندگی می کنند. 

حال به ویدیوی این مطلب بپردازیم...

در ابتدای ویدیو، طبیعت زیبای چک پیش روی مان می آید. منطقه حفاظت شده پالاوا (Pálava) در نواحی جنوبی چک، منطقه مسکونی یسنیک (Jeseník)، رشته کوه کرکونوشه (Krkonoše) که در شمال چک قرار دارد و در ادامه به جنوب غربی لهستان کشیده می شود و ...، همه و همه از دیدنی های چک هستند که در این ویدیو می بینیم. در آخر نیز به معماری شهری می پردازیم و ساختمان هایی را تماشا می کنیم که عمدتا در دومین شهر بزرگ چک، یعنی برنو (Brno) قرار گرفته اند. 

با کارناوال همراه شوید و به هیچ وجه این تایم لپس زیبا را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: emproduction .cz

Photo Of Cover: Milan Chudoba

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست