کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از فلوریدا | زیبایی های شهر اورلندو

با ما همراه شوید چرا که می خواهیم به تماشای ویدیوی تایم لپس از فلوریدا برویم و یکی از شاخص ترین شهرهای این سرزمین را از نظر بگذرانیم. به اورلندو می رویم و از مهمترین جاذبه های گردشگری فلوریدا در این شهر را بازدید می کنیم؛ پس کوله بارتان را ببندید و سفر به اورلندو را با کارناوال تجربه کنید. 

شهر اورلندو در نواحی مرکزی ایالت فلوریدا و در جنوب شرقی کشور آمریکا قرار دارد. این شهر از چشم اندازی بسیار زیبا برخوردار است و به همین خاطر به آن لقب شهر زیبا (The City Beautiful) را داده اند. این روزها، گردشگران بسیاری از شهر اورلندو بازدید می کنند؛ فقط در سال 2016، جاذبه های گردشگری و رویدادهای این شهر، نزدیک به 72 میلیون بازدیدکننده را به این دیار کشاند و این خود، به خوبی از رونق صنعت گردشگری در این سرزمین خبر می دهد. یکی از اصلی ترین دلایل این مساله، پارک های موضوعی شهر اورلندو هستند که توجه افراد بی شمار به خود جلب می کنند. این پارک های موضوعی از چنان شهرتی برخوردارند که باعث شده اند اورلندو لقب "پایتخت پارک های موضوعی جهان" را نیز از آن خود کند.

امروز چندی از جاذبه های محبوب این شهر را با یکدیگر مرور می کنیم، که اصلی ترین شان پارک موضوعی والت دیزنی ورلد (Walt Disney World) است. البته این پارک، در حاشیه شهر اورلاندو جای خوش کرده است، اما به هر صورت یکی از مهم ترین بهانه های سفر مسافران به اورلندو شمرده می شود. این تفریحگاه در تاریخ اول اکتبر 1971 افتتاح شد و مالکیت آن را یکی از بخش‌های شرکت والت دیزنی به عهده دارد. در دیزنی ورلد چهار شهر بازی، دو پارک آبی، بیست و هفت استراحتگاه، 9 هتل غیر دیزنی، زمین های گلف متعدد و ... جای گرفته است. در ویدیوی امروز، دو مورد از مهمترین نمادهای این پارک یعنی "قلعه سیندرلا" و "تندیس مالک دیزنی به همراه میکی موس" را می بینیم و پس از آن که گشتی درون این پارک داشتیم، به دیگر نواحی شهر اورلندو می رویم تا جاذبه های بیشتری را تماشا کنیم. 

با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: Mollapse

Photo O Cover: Rashid Mannan

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست