کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از آلمان

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، یکی از سرزمین های محبوب قاره اروپا را به عنوان مقصد سفر مجازی خود برگزیده ایم. می خواهیم به تماشای یک ویدیو تایم لپس از آلمان برویم و مروری بر زیبایی های این کشور داشته باشیم. چندی از جاذبه های آلمان را از نظر می گذرانیم و نگاهی هم بر طبیعت تماشایی این سرزمین خواهیم داشت. به طور کل گشت و گذاری جانانه در پیش داریم، پس کفش مناسب به پا کنید و با ما همراه شوید تا دیدنی های آلمان را از دست ندهید. 

در آغاز ویدیو، با چشم اندازی پاییزی از طبیعت آلمان مواجه خواهیم شد و رنگ های آتشین، منظره ای خاطره انگیز پیش روی مان می گذارند. عبور ابرها در آسمان را می بینیم و تلاش می کنیم انعکاس آن ها در دریاچه را برای همیشه در خاطرمان ثبت کنیم. اندکی از زمان مان را در دامان طبیعت می گذرانیم و سپس به فضای شهری قدم می گذاریم تا جلوه دیگری از آلمان را تماشاگر باشیم. در حین سفرمان از هفت شهر کلن، برلین، فرانکفورت، مونیخ، هامبورگ، درسدن (Dresden) و لوبک (Lübeck) دیدن می کنیم و گوشه ای از جاذبه های هرکدام از این شهرها را به تماشا می نشینیم. 

نگاهی بر دروازه براندنبورگ در شهر برلین می اندازیم که رو به روی میدان مشهور پاریسر پلاتس (Pariser Platz) و در انتهای خیابان اونتر دین لیندن (Unter den Linden) قرار گرفته است. با روی کار آمدن نازی ها، این سازه نقش پررنگی در تبلیغات سیاسی ارتش نازی ایفا می کرد و پس از شکست آلمان در جنگ جهانی دوم و تشکیل دو سرزمین آلمان شرقی و غربی، این دروازه سمبل جدایی دو آلمان شد. زمانی هم که این دو سرزمین دوباره به یکدیگر پیوستند و آلمان متحد شد، آن را نماد اتحاد و یکپارچگی ژرمن ها دانستند. علاوه بر دروازه براندنبورگ، جاذبه های دیگری نظیر قصر نوی‌شُوانشتاین (Neuschwanstein) را نیز در فهرست بازدید خود می گذاریم. بر فراز این قصر باشکوه پرواز می کنیم و بنای تماشایی آن که در دل طبیعت و بالای کوهی واقع شده را از نظر می گذرانیم. این قصر به قرن نوزدهم میلادی تعلق دارد و در جنوب استان باواریا، در جنوب کشور آلمان واقع شده است. خوبست بدانید که امروزه قصر مذکور یکی از محبوب ترین نقاط توریستی در کشور آلمان به حساب می آید.

تا حدودی از حال و هوایی که در سفرمان مجازی مان به آلمان خواهیم داشت و آن چه در پیش رو خواهیم دید برای تان گفتیم، حال وقت آن رسیده که سفرمان را آغاز کنیم. دست در دست کارناوال، به این سفر دیدنی بیایید. 

 


:Video Details

Produced By: Oleg Finger

Music: Rock Prelude By David Garrett

Photo Of Cover: Thomas Skowronek

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.