کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از کویت

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، کشور کویت را به عنوان مقصد سفر خود برگزیده ایم و می خواهیم با تماشای یک ویدیو تایم لپس از کویت، زیبایی های این سرزمین را با یکدیگر مرور کنیم. شما نیز با ما همراه شوید و تماشای جاذبه های کویت را از دست ندهید. این کلیپ از دیدنی های کویت و توضیحاتی که در ادامه می دهیم، به خوبی این سرزمین را به شما معرفی خواهد کرد ...

کویت از کشورهای کوچکی ست که در حوزه خلیج فارس قرار گرفته است. این سرزمین با کشورهای عراق و عربستان سعودی مرز خاکی دارد و از راه خلیج فارس به ایران متصل می شود. پایتخت این کشور، شهر کویت است و بسیاری از دیدنی های کشور کویت را در خود جای داده است. به کمک این ویدیو، گشت و گذار خوبی در این شهر خواهیم داشت.

زبان رسمی کویت عربی و واحد پول آن دینار کویت است. بر اساس سرشماری که در سال 2017 انجام شد جمعیت این سرزمین، 4.137 نفر تخمین زده شد اما رقم بالایی از این افراد، اصالتا اهل کشور کویت نیستند. 

در این کشور و به ویژه پایتخت آن، جاذبه های بسیاری به چشم می خورد که از جمله شان، باید به برج های کویت اشاره کرد. این برج ها، سه عدد هستند و در تاریخ ۲۶ فوریه ۱۹۷۷ به صورت رسمی افتتاح شدند. این سازه ها دقیقا در کرانه خلیج فارس قرار گرفته اند و توجه هر کسی که به شهر کویت سفر می کند را به خود جلب می کنند. 

از دیگر جاذبه های این سرزمین می توان به مسجد کبیر اشاره کرد که مساحت 45 هزار مترمربع را به خود اختصاص داده است. همچنین برج مخابراتی کویت هم از جاذبه های شاخصی ست که در سفر به این جا توجه گردشگران را به خود جلب می کند. از این برج مخابراتی با نام برج آزادی نیز یاد می کنند. این برج ۳۷۲ متر ارتفاع دارد و دومین سازه بلند کویت شمرده می شود.

در ویدیو کارناوال می توانید بسیاری از این جاذبه ها را تماشا کنید و از مناظر زیبای کویت لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: shamon x

Photo Of Cover: Saleh Butaleb

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی

خیلی ممنون ولی متاسفانه ویزا کویت نمیدن.

11 اسفند 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست