کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از لندن | گشتی در پایتخت زیبای انگلیس

قدم زدن در خیابان های لندن پر از لذت و شگفتی ست. این شهر که قدمتی دو هزارساله دارد به خوبی توانسته زندگی مدرن را با هویت و اصالت تاریخی خود ترکیب کند. میلیون ها گردشگری که هر سال به این جا سفر می کنند، شهری را می بینند که تمام امکانات یک زندگی مدرن را دارد و در عین حال بناهای تاریخی، خیابان های قدیمی، اتوبوس های دو طبقه قرمز و حتا پلیس های سوار بر اسب خود را حفظ کرده است! 

با هم تایم لپسی خواهیم دید که زیبایی های لندن را نشان مان می دهد. همزمان با تماشای رودی که کشتی ها و قایق های زیادی روی آن حرکت می کنند از کنار سازه های مدرن می گذریم. سازه هایی مانند آسمان خراش ۲۰ خیابان فنچورچ (20 Fenchurch Street)، برج ۱۲۲ خیابان لیدنهال (122 Leadenhall Street)، تبر سنت ماری ۳۰ (30 St Mary Axe) و برج شارد (The Shard). برای دیدن بناهای تاریخی از کنار رود تیمز (River Thames) شروع می کنیم که از شمال تا جنوب لندن جاری ست. روی رود تیمز پر از پل‌ ها و اطراف آن مملو از جاذبه های گوناگون است. تاور بریج (Tower Bridge) اولین بنای تاریخی ست که توجه ما را به خود جلب می کند. این پل از عرض رود تیمز می گذرد و بر دو پایه برج مانند استوار است. چرخ و فلک بزرگی که می بینیم، چشم لندن (London Eye) نام دارد و با ارتفاع 135 متر بلندترین چرخ و فلک اروپاست.

دیدن اتوبوس های قرمز دو طبقه که از سال 1927 در این شهر مشغول به کار هستند نیز بسیار جالب است. در ادامه برج ساعت بیگ بن (Big Ben) را خواهیم دید که در ضلع شمالی کاخ وست‌مینستر (Palace of Westminster) قرار دارد و با ارتفاع ۹۶ متری یکی از بزرگترین برج ساعت های دنیاست. میدان ترافالگار (Trafalgar Square) که از میدان های مهم شهر و محل تجمع مردم به مناسبت‌های گوناگون است، با سازه بلندی در میان میدان توجه ما را به خود جلب می کند. سپس کاخ باکینگهام (Buckingham Palace) -اقامتگاه خانواده سلطنتی بریتانیا- با مجسمه سفید و طلایی و گل کاری های زیبا خودش را به ما نشان می دهد. بعد از آن در تقاطع پیکدیلی سِرکِس (Piccadilly Circus) تابلوهای تبلیغاتی بزرگ نئون و صفحه‌های نمایش ویدیویی هستند که چشم ما را می گیرند.

با کارناوال همراه شوید تا گشت و گذاری دلنشین در این شهر پر از زیبایی داشته باشیم.


:Video Details

Produced by: Jakob Creutz

Music: "WE ARE VICTORIOUS" by ALUMO

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست