کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از مادرید | پایتخت تماشایی اسپانیا

از میان شهرهای زیبای جهان، مادرید، پایتخت تماشایی اسپانیا را به عنوان مقصد سفرمان برگزیده ایم. ویدیوی تایم لپس از مادرید می تواند ما را با این شهر زیبا آشنا کند و جاذبه های مادرید را یک به یک به ما نشان دهد. پس با ما همراه شوید و تماشای این کلیپ از دیدنی های مادرید را از دست ندهید.

در آغاز، گذر ابرها را بر فراز این شهر زیبا می بینیم و بازی نور و سایه بر روی ساختمان ها توجه مان را جلب می کند. پس از تماشای این مناظر چشم نواز، به درون شهر قدم می گذاریم تا با دقت بیشتری آن را از نظر بگذرانیم. به آسمان خراش های مادرید چشم می دوزیم و از بزرگراه های این شهر گذر می کنیم. 

در میان این گشت و گذار، پلازا دِ کاستیا (Plaza de Castilla) که میدانی ست در شمال شهر، توجه مان را به خود جلب می کند. در وسط این میدان یک ابلیسک یا هرم‌سنگ به چشم می خورد و در دو طرفش، دو ساختمانِ کج دیده می شود؛ گویی ساختمان ها می خواهند به درون میدان سقوط کنند. 

از این میدان دور می شویم و چند لحظه بعد، یک میدان دیگر نظرمان را جلب می کند؛ پلازا دِ اسپانیا (Plaza de España). این میدان، مربعی شکل است و در نواحی مرکزی شهر قرار دارد. تندیس میگل د سِروانتِس (Miguel de Cervantes)، رمان نویس، شاعر، نقاش و نمایشنامه نویس اسپانیایی از دیدنی های درون این میدان است.

همچنان به گشت و گذارمان در شهر ادامه می دهیم، مادرید حقیقتا زیباست و دیدنی های بی شماری دارد. یکی دیگر از آن ها، پارک دل بوئن رتیرو (Parque del Buen Retiro) است که جمعیت زیادی از گردشگران را به سوی خود می کشاند. این مکان، بزرگترین پارک شهر شمرده می شود و در گذشته به پادشاهی اسپانیا تعلق داشته؛ اما امروزه یک پارک عمومی ست. 

این ها تنها گوشه ای از آن چه در سفرمان می بینیم بودند، با کارناوال همراه بمانید تا جاذبه های بیشتری را در شهر مادرید تماشا کنید. 


:Video Deatils

Produced By: Juan Carlos Cortina

Photo Of Cover: Sergio Valverde Pérez

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست