کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از مینسک | سفر به پایتخت بلاروس

این بار می خواهیم یک ویدیوی تایم لپس از مینسک را با شما به اشتراک بگذاریم و شما را بیشتر با پایتخت بلاروس آشنا کنیم. برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که مینسک کجاست و اطلاعات درستی از جاذبه های مینسک ندارند. همین موارد مانع از فکر سفر به این سرزمین زیبا با پتانسیل گردشگری بالا می شود؛ اما ما در این ویدیو بهانه ای به شما می دهیم برای سفر به مینسک و شما را برای بستن کوله بارتان ترغیب می کنیم. 

بلاروس از کشورهای اروپای شرقی شمرده می شود و شهر مینسک (Minsk) در نواحی مرکزی این کشور قرار گرفته است. مینسک بر اساس آخرین سرشماری که در سال 2018 صورت گرفت 1,982,444 نفر جمعیت دارد و عنوان بزرگترین شهر بلاروس را به دوش می کشد. این شهر در کنار دو رودخانه نیامیها (Nyamiha) و اسویسلچ (Svislač) جای خوش کرده است و این دو اثر طبیعی، بر چشم انداز تماشایی شهر مینسک تاثیر به سزایی می گذارند.

از جاذبه های معروف این دیار می توان به کلیسای سیمون و هلنای مقدس (Church of Saints Simon and Helena) اشاره کرد که البته با نام "کلیسای سرخ" نیز شناخته می شود. این کلیسای کاتولیک زیبا بین سال های 1905-1910 ساخته شد و هم اکنون در میدان استقلال شهر قرار دارد. از دیگر جاذبه های این سرزمین می توان کتابخانه ملی بلاروس را نام برد که با بنای چند ضلعی اش توجه هر کسی را به خود جلب می کند. اما اهمیت این کتابخانه به نمای بیرونی آن ختم نمی شود؛ در این سازه یکی از ارزشمندترین گنجینه های کتاب بلاروس قرار دارد و کتابخوان ها را برای بازدید وسوسه می کند. موزه جنگ بلاروس هم از آن دیدنی های شهر است که هر گردشگری را به سوی خود می کشاند تا کمی از تاریخچه جنگی این سرزمین بدانند. دو برج دوقلو در دو طرف میدان ریل وی استیشن (Railway Station Square) هم بر زیبایی های شهر افزوده و لقب "دروازه های شهر مینسک" را به دست آورده اند. 

بسیاری از این جاذبه ها را در این ویدیو خواهیم و فضای شهر را به خوبی لمس خواهیم کرد؛ پس با کارناوال همراه بمانید و مینسکِ زیبا را به تماشا بنشینید. 


:Video Details

Produced By: 22zweizwei

Music: ODESZA-How Did I Get Here

Photo Of Cover: Gürkan Gündogdu

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست