کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از بمبئی | سفری متفاوت به هند

با یک ویدیو تایم لپس از بمبئی آمده ایم و می خواهیم این شهر زیبا را به شما نشان دهیم. جاذبه های بمبئی یا مومبای بسیار زیاد هستند و به همین خاطر، سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا این شهر را به عنوان مقصد سفر بر می گزینند. بمبئی در کرانه های غربی هند و در سواحل دریای عرب قرار دارد و از چشم انداز ساحلی خوبی برخوردار است، همچنین بناهای تاریخی ارزشمندی هم در این شهر به چشم می خورند. با ما همراه باشید و تماشای این کلیپ از دیدنی های بمبئی را از دست ندهید. 

گشت و گذارمان در این شهر را از بنادر آغاز می کنیم، جایی که کشتی و قایق های کوچک بزرگ در آن به چشم می خورد. با سرعت در میان آب ها حرکت می کنیم و از دیدن مناظر پیش روی مان لذت می بریم. پس از مدتی، از آب ها فاصله می گیریم و به درون شهر قدم می گذاریم. داخل شهر، سازه های زیادی با ارزش تاریخی و معماری بالا وجود دارند؛ از جمله دروازه هند.

دروازه هند یادبودی است از 82000 سربازی که در سال 1914 میلادی (جنگ جهانی اول) کشته شدند. آن ها سعی کرده بودند تا از وطن شان در مقابل ارتش کشورهای فرانسه، فنلاند، شرق آفریقا، ایران، انگلیس، افغانستان و ... حفاظت کنند. درست است که هند در جنگ های جهانی خسارت های زیادی را متحمل شد اما دروازه هند به گونه ای ساخته شده که نماد پیروزی و افتخار این کشور باشد. این سازه 42 متر ارتفاع و 9.1 متر عرض دارد. 

ساختمان پایانه چاتراپاتی شیواجی (Chhatrapati Shivaji Terminus) هم از دیگر دیدنی های شهر بمبئی است که در گذشته با نام پایانه ویکتوریا شناخته می شد. این پایانه خط آهن در در دوران حکومت بریتانیا بر شبه قاره هند، توسط دولت وقت بریتانیا ساخته شد. این بنا به سبک گوتیک ساخته شده است و در حال حاضر بخشی از میراث جهانی یونسکو شمرده می شود. 

علاوع بر این دو سازه، بمبئی جاذبه های دیگری هم برای کشاندن گردشگران به سوی خود دارد، در ادامه با تماشای این ویدیو در کارناوال، جاذبه های بمبئی را ببینید و لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Ethereal

Photo Of Cover: Aalekh Sinha

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.