کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از پاریس

همره با کارناوال شوید تا ویدیو تایم لپس از پاریس را در کنار یکدیگر تماشا کنیم و از دیدن جاذبه های گردشگری پاریس، پایتخت زیبای فرانسه لذت ببریم. دیدنی های فرانسه بی شمارند و چندی از برترین آن ها در پایتخت این کشور جای خوش کرده اند. خیابان های دیدنی پاریس وسوسه سفر به این شهر را به جان هر کسی می اندازند و جاذبه های تاریخی و جذابش گردشگران زیادی را به سوی خود می کشانند.

پیش از آن که راه مان را به سوی پاریس پیش بگیریم و به این شهر قدم بگذاریم باید بدانید که این بار سفر مجازی مان قدری متفاوت است. در ابتدا پاریس زیبا را با فضایی قدیمی مشاهده می کنیم و در همین حین، یکی از موسیقی های کلاسیک فرانسه شنیده می شود.

در این فضای قدیمی حرکت می کنیم و در اطراف یکی از مهمترین نمادهای شهر پاریس، یعنی برج ایفل، گشتی می زنیم. این برج تمام فلزی در میدان شان دو مارس (Champ de Mars) و در کنار رود سن قرار دارد. این برج یکی از پربازدیدترین بناهای جهان و یکی از شناخته شده ترین آن هاست. پس طبیعتا ما نیز باید حین گشت و گذارمان، زمان زیادی را برای تماشای این سازه منحصر به فرد سپری کنیم. پس از مدتی از کنار این تندیس فاصله می گیریم و به تماشای تندیس شارل دو گل (Charles de Gaulle) می رویم. شارل دو گل یکی از افسران ارتش فرانسه بود و برای مدتی هم ریاست جمهوری این کشور را برعهده داشت. 

اندکی بعد، از این مجسمه فاصله می گیریم و به گشت و گذارمان در شهر پاریس ادامه می دهیم. چندی دیگر از جاذبه های شهر پاریس را نیز از نظر می گذرانیم که از جمله شان می توان به میدان کنکورد (Place de la Concorde) و ستون تاریخی ابلیسک (Obelisk) در وسط این میدان اشاره کرد. در طول تاریخ، خون های زیادی در این میدان ریخته شده است؛ در برهه ای از تاریخ و در زمان انقلاب فرانسه، دستگاه گیوتینی در این میدان نصب بود و افراد زیادی طعمه آن شدند. 

همچنان که به سفرمان ادامه می دهیم، فضای ویدیو عوض می شود؛ گویی سفری در زمان داشتیم و حالا به دنیای مدرن قدم گذاشته ایم. پس از آن باز هم جاذبه هایی همچون متروی پاریس و موزه لوور وجود دارند که به پاریس گردی مان جذابیت می بخشند. 

برای تماشای این ویدیو با کارناوال همراه بمانید. 


:Video details

Produced By: The HYPERZOOM™ guy

Music: Love Doesnt Cost a Thing Violin Aalibrary By Steve Rice Productions ,primary

Photo Of Cover: K Lee

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست