کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از پورتو | دومین شهر بزرگ پرتغال

به تماشای یک ویدیو تایم لپس از پورتو بنشینید و زیبایی های این شهر را یک به یک از نظر بگذرانید. شهر پورتو پس از لیسبون که پایتخت پرتغال است، به عنوان دومین شهر بزرگ این کشور شناخته می شود. یکی از اصلی ترین دلایل شهرت این شهر، تیم فوتبال پورتو است؛ با این حال، جاذبه های پورتو هم در شناخته شدن و شهرت این شهر بی تاثیر نیستند. دیدنی های پورتو سالانه مسافران زیادی را به این شهر بندری می کشانند و برای شان خاطرات خوبی می سازند.

پورتو در شمال غربی پرتغال و در حاشیه شمالی رود دورو (Douro) قرار گرفته است؛ همچنین این شهر از غرب به اقیانوس اطلس شمالی می رسد. منطقه شهری پورتو، جمعیت 2.3 میلیون نفر را در مساحت 2,395 کیلومتر مربع جای داده است و به همین خاطر، دومین منطقه شهری پرجمعیت در پرتغال به حساب می آید. شاید برای تان جالب باشد که این شهر زیبا از قدیمی ترین سکونتگاه های اروپا به شمار می رود و بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است. بد نیست بدانید هسته تاریخی این شهر از سال 1996، بخشی از میراث جهانی یونسکو به حساب می آید. از جاذبه های مهم و تاریخی که در این شهر می توانید ببینید می توان موارد زیر را ذکر کرد: 

کلیسای کلریگوس | Clérigos Church: این کلیسای سبک باروک بین سال های 1732 - 1750 در شهر پورتو ساخته شد. برج ناقوس این کلیسا تقریبا از تمامی نقاط شهر قابل رویت است و یکی از اصلی ترین نمادهای این سازه به حساب می آید. 

کاخ بولسا | Palácio da Bolsa: این کاخ در قرن نوزده میلادی توسط انجمن تجاری شهر پورتو ساخته شد و معماری آن به سبک نئوکلاسیک است. 

کلیسای سائو فرانسیسکو | Church of São Francisco: این کلیسا یکی از شاخص ترین سازه های شهر پورتو به شمار می رود که با معماری گوتیک ساخته شده است؛ همچنین، نمای بیرونی اش که پیرو سبک باروک است توجه هر رهگذری را به خود جلب می کند. کلیسای سائو فرانسیسکو در قرن 15 میلادی کامل شد و به پیروان کاتولیک رومی تعلق دارد. 


:Video Details

Produced By: Paulo Ferreira

Photo Of Cover: Evan Hammonds

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست