کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از رومانی

در این مطلب می خواهیم نگاهی اجمالی به کشور رومانی بیندازیم و سپس یک ویدیو تایم لپس از رومانی را تماشا کنیم. ویدیویی که در پیش رو داریم به خوبی طبیعت این سرزمین را به تصویر می کشد و همچنین چندی از جاذبه های رومانی را به ما معرفی می کند. در شناخت و تماشای کلیپ کشور رومانی کارناوال را همراهی کنید. 

سرزمین رومانی یک کشور اروپایی شمرده می شود و در جنوب شرقی این قاره قرار گرفته است. این کشور از غرب با مجارستان و صربستان و از شمال شرقی و شرق با مولداوی و اوکراین مرز دارد؛ از جنوب نیز به کشور بلغارستان ختم می شود. تنها ارتباط کشور رومانی با آب ها در جنوب شرقی آن رقم می خورد، جایی که رومانی به دریای سیاه می رسد.

پایتخت و محبوبترین شهر سرزمین رومانی برای سفر، شهر بخارست است. این شهر در نواحی جنوب شرقی رومانی قرار گرفته و علاوه بر پایتختی، به عنوان بزرگترین شهر رومانی نیز شناخته می شود. همچنین شهر بخارا، مرکز فرهنگی، صنعتی و مالی رومانی نیز شمرده می شود. بخارست بر کرانه رودخانه دامبوویتا قرار دارد و این رودخانه، نقش موثری در زیبایی شهر دارد. 

از جاذبه های شاخص رومانی می توان به قلعه برن (Bran Castle) اشاره کرد. این قلعه در نزدیکی شهر برن قرار گرفته است و به عنوان یادبود و جاذبه ای ملی شناخته می شود. کاخ پارلمان هم با معماری چشمگیرش، از دیدنی های قابل توجه رومانی به حساب می آید. این کاخ در شهر بخارست قرار دارد و به عنوان دومین ساختمان بزرگ اداری در دنیا شناخته می شود. ارتفاع این کاخ زیبا 84 متر است. ما در این ویدیو، نمایی از کاخ پارلمان و قلعه برن را خواهیم دید و جاذبه های بیشتری را نیز با سرعت تایم لپس دنبال می کنیم. 

همراه کارناوال بمانید و تماشای این تایم لپس را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Adrian Dumitrescu

Music: Hopeful Emotional Piano and Orchestra, licensed by Audiojungle

Photo Of Cover: Alexander Keda

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست