ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از سئول | سفر به پایتخت کره جنوبی

تا به حال بارها همراه با کارناوال به کشورهای آسیای شرقی سفر کرده ایم و در ادامه این گشت و گذارها، به تماشای یک ویدیو تایم لپس از سئول می رویم؛ پایتخت زیبای کره جنوبی. 

اغلب ما، کشور کره جنوبی را تا حدودی می شناسیم و با پایتختش نیز آشنایی کمی داریم؛ اما به کمک این کلیپ دیدنی از سئول می توانیم بیشتر با کره جنوبی و جاذبه های سئول آشنا شویم. ما را همراهی کنید تا چندی از این جاذبه ها را نام ببریم و مختصری درباره شان بگوییم، سپس با هم به تماشای ویدیو برویم. 

یکی از معروف ترین و مهمترین جاذبه های شهر سئول، کاخ گایونگ‌بوک (Gyeongbokgung) است که قدمتش به سال 1395 میلادی می رسد. این بنا اصلی ترین کاخ متعلق به پادشاهی چوسان است و بزرگترین سازه از مجموعه 5 کاخ چوسان به حساب می آید. این جا هم، به عنوان اقامتگاه پادشاهان چوسان مورد استفاده قرار می گرفت و هم به عنوان محل حکومت شان. 

از دیگر دیدنی های سئول، می توان محله میونگ دونگ (Myeong-dong) را نام برد که یکی از محبوبترین مناطق برای خرید در شهر سئول است و انواع برندهای فشن بین المللی، فروشگاه های لوکس و فروشگاه های لوازم آرایشی داخلی در آن پیدا می شوند. همچنین این منطقه برای یک شکم گردی جذاب هم گزینه مناسبی ست و غذاهای خیابانی همچون سوپ جینسینگ مرغ (Ginseng chicken soup)، دامپلینگ کره ای و تنقلات ژاپنی و تایلندی در این منطقه به فروش می رسد. برج نامسان یا برج اِن سئول (N Seoul Tower) هم از دیگر سازه های مورد توجه در شهر است که نظر هر گردشگری را جلب می کند. این برج 236 متر ارتفاع دارد و دومین نقطه بلند در شهر سئول است.

سه جاذبه شاخص سئول را در این جا برای تان نام بردیم اما باید بدانید که دیدنی های سئول بسیار بیشتر است و اگر در ادامه به تماشای ویدیو بنشینید، خودتان متوجه این موضوع می شوید. با کارناوال همراه بمانید.


 :Video Details

Produced By: Max Lee

Photo Of Cover: G. Nom

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET