کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از صربستان

با یک ویدیو تایم لپس از صربستان آمده ایم و می خواهیم گشتی در این سرزمین تماشایی بزنیم؛ دیدنی های صربستان را از نظر بگذرانیم و لذت گشت و گذار در این کشور را با شما شریک شویم. نگاهی به طبیعت صربستان خواهیم داشت و همچنین، چندی از جاذبه های شاخص این سرزمین را نیز به تماشا می نشینیم. با ما همراه باشید و از این سفر دل انگیز لذت ببرید. 

صربستان در قاره اروپا و در شبه جزیره بالکان قرار دارد و با کشورهای کوسوو، مونته نگرو، بوسنی و هرزگوین، کرواسی، مجارستان، رومانی، بلغارستان و مقدونیه همسایه است. این کشور برای سالیان دراز، امپراتوری قدرتمندی بود که بیشتر کشورهای حوزه بالکان را تحت سلطه خود داشت؛ اما در سال 1817 میلادی امپراتوری آن فرو پاشید. صربستان کشمکش های زیادی را در طول تاریخ تجربه کرده است؛ در برهه ای از تاریخ، به همراه کشور مونته نگرو بخشی از یوگسلاوی به حساب می آمد و پس از فروپاشی یوگسلاوی، سرزمین های صربستان و مونته نگرو شکل گرفتند. در حال حاضر، شهر بلگراد، عنوان پایتختی این سرزمین را از آن خود دارد. این شهر در نواحی مرکزی کشور و میان دو رودخانه دانوب (Danube) و ساوا (Sava) قرار گرفته و بر اساس سرشماری سال 2015، جمعیتی در حدود 1 میلیون و 369 هزار نفر را در خود جای داده است.

شاخص ترین جاذبه طبیعی سرزمین صربستان همان رودخانه دانوبی ست که از شهر بلگراد می گذرد. دانوب بعد از رود ولگا، دومین رودخانه طولانی در قاره اروپاست و از مناطق مرکزی و شرقی اروپا عبور می کند.

از بناهای ارزشمند این کشور هم می توان به کلیسای جامع سنت ساوا (Church of Saint Sava) اشاره کرد. این بنا بزرگترین کلیسای جامع ارتدکس در ناحیه بالکان شمرده می شود و همچنین یکی از بزرگترین کلیساهای جامع ارتدکس در دنیاست.

حال که تا حدودی با فضای این سرزمین زیبا و تماشایی آشنا شدید، کوله بارتان را بردارید و همراه کارناوال به صربستان بیایید. 


:Video Deatils

Produced By: Dusan Stojancevic - Creative Light

Photo Of Cover; Slavica Stajić

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست