کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از استکهلم | گردش در پایتخت سوئد

می خواهیم یک ویدیو تایم لپس از استکهلم را با شما به اشتراک بگذاریم و اینگونه، جاذبه های استکهلم را به سرعت از نظر بگذرانیم و مروری بر آن ها داشته باشیم. اگر مایلید بیشتر، دیدنی های پایتخت سوئد را بشناسید، این کلیپ از استکهلم را از دست ندهید و در تماشایش با ما همراه شوید. 

در ابتدای ویدیو، نمایی کلی از شهر را پیش روی مان می بینیم. رفت و آمد خودروها و سرعت مردم در حرکت، توجه مان را جلب می کند و معماری زیبای شهر ما را به تحسین وا می دارد. یکی از شاخص ترین ویژگی های شهر استکهلم، طراحی بی نظیر ایستگاه های مترو آن است. به همین خاطر به سرعت خودمان را به یکی از ایستگاه های مترو می رسانیم و از آن جا، به دیگر ایستگاه ها نیز سر می زنیم و محو تماشای طراحی جالب و دیدنی تک تک آن ها می شویم. در حین این ویدیو، حدود ده ایستگاه مترو را می بینیم و هر یک از آن ها بهتر از دیگری ست. بی خود نیست که متروی شهر استکهلم با 110 کیلومتر درازا را طولانی ترین گالری هنری جهان می دانند. 

در این ویدیو، علاوه بر تماشای زیر زمین، از مناطقی همچون گَملا ستان (Gamla stan) بازدید خواهیم داشت که در حقیقت بافت قدیمی شهر است. از جمله ساختمان های تاریخی این منطقه می توان به کلیسای ریدارهولمن (Riddarholm Church) اشاره کرد که محل دفن پادشاهان کشور سوئد است؛ و البته کاخ سلطنتی استکهلم (Stockholm Palace) که اقامتگاه رسمی این پادشاهان پیش از مرگ شان است. کلیسای جامع استکهلم (Stockholm Cathedral) و موزه نوبل (Nobel Museum) هم از دیدنی های این منطقه هستند. 

از آن جایی که استکهلم یکی از برترین شهرهای گردشگری ست طبیعتا جاذبه هایش به همین موارد ختم نمی شوید، در تماشای این ویدیو با کارناوال بمانید تا دیدنی های بیشتری را ببینید. 


:Video Details

Produced By: Anton Chivkunov

topfiverussia@gmail.com

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست