ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از استکهلم | گردش در پایتخت سوئد

می خواهیم یک ویدیو تایم لپس از استکهلم را با شما به اشتراک بگذاریم و اینگونه، جاذبه های استکهلم را به سرعت از نظر بگذرانیم و مروری بر آن ها داشته باشیم. اگر مایلید بیشتر، دیدنی های پایتخت سوئد را بشناسید، این کلیپ از استکهلم را از دست ندهید و در تماشایش با ما همراه شوید. 

در ابتدای ویدیو، نمایی کلی از شهر را پیش روی مان می بینیم. رفت و آمد خودروها و سرعت مردم در حرکت، توجه مان را جلب می کند و معماری زیبای شهر ما را به تحسین وا می دارد. یکی از شاخص ترین ویژگی های شهر استکهلم، طراحی بی نظیر ایستگاه های مترو آن است. به همین خاطر به سرعت خودمان را به یکی از ایستگاه های مترو می رسانیم و از آن جا، به دیگر ایستگاه ها نیز سر می زنیم و محو تماشای طراحی جالب و دیدنی تک تک آن ها می شویم. در حین این ویدیو، حدود ده ایستگاه مترو را می بینیم و هر یک از آن ها بهتر از دیگری ست. بی خود نیست که متروی شهر استکهلم با 110 کیلومتر درازا را طولانی ترین گالری هنری جهان می دانند. 

در این ویدیو، علاوه بر تماشای زیر زمین، از مناطقی همچون گَملا ستان (Gamla stan) بازدید خواهیم داشت که در حقیقت بافت قدیمی شهر است. از جمله ساختمان های تاریخی این منطقه می توان به کلیسای ریدارهولمن (Riddarholm Church) اشاره کرد که محل دفن پادشاهان کشور سوئد است؛ و البته کاخ سلطنتی استکهلم (Stockholm Palace) که اقامتگاه رسمی این پادشاهان پیش از مرگ شان است. کلیسای جامع استکهلم (Stockholm Cathedral) و موزه نوبل (Nobel Museum) هم از دیدنی های این منطقه هستند. 

از آن جایی که استکهلم یکی از برترین شهرهای گردشگری ست طبیعتا جاذبه هایش به همین موارد ختم نمی شوید، در تماشای این ویدیو با کارناوال بمانید تا دیدنی های بیشتری را ببینید. 


:Video Details

Produced By: Anton Chivkunov

[email protected]

همراه ما باشید
عضویت در خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.