کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از تایوان | سفری جذاب به جنوب شرق آسیا

امروز می خواهیم به دیدن یک ویدیو تایم لپس از تایوان برویم و به کمک این ویدیو، کمی با جاذبه های تایوان آشنا شویم. نگاهی به شهرهای این سرزمین می اندازیم و آسمان خراش های آن را از نظر می گذرانیم. از فراز خیابان های شلوغ و پر رفت و آمد عبور می کنیم و گذر ابرها در آسمان گشت و گذارمان را تماشایی تر می کنند. با ما به تایوان بیایید و تماشای این کلیپ از دیدنی های تایوان را از دست ندهید.

در ابتدای سفرمان، به پایتخت این کشور، یعنی شهر تایپه می رویم و سفرمان را از کنار آسمان خراش تایپه 101، آغاز می کنیم که به عنوان شاخص ترین جاذبه شهر شمرده می شود. ساخت این سازه 101 طبقه ای از سال 1999 آغاز شد و در نهایت در سال 2004 به پایان رسید. از 2004 تا 2010 این برج به عنوان بلندترین سازه جهان شناخته می شد و پس از ساخت برج خلیفه، تایپه 101 دومین سازه بلند جهان به حساب می آید. پس از این آسمان خراش، معابد زیبا و تماشایی تایوان توجه مان را بر می انگیزند؛ یکی از این معابد معروف، فو گوآنگ شان (Fo Guang Shan) نام دارد که در شهر کاوهسیونگ (Kaohsiung) قرار گرفته است. این مکان را بزرگترین معبد مذهبی بوداییان در کشور تایوان می خوانند. علاوه بر تماشای معابد، دیدن فضاهای شهری تایوان نیز چشم مان را خیره نگه می دارند و حال خوبی به سفرمان می دهند. همچنین جاذبه های طبیعی همچون آبشار شیفن (Shifen waterfall) هم در حین این گشت و گذار خودنمایی می کنند. این آبشار ریزشگاهی به ارتفاع 20 متر و عرض 40 متر دارد و در شهر نیوتایپه قرار گرفته است. 

تعدادی از جاذبه های تایوان را برای تان نام بردیم و اینگونه، بیشتر با این کشور آشنا شدیم، حال وقتش رسیده است تا به تماشای ویدیو کارناوال از این سرزمین زیبا برویم ... 


:Video Details

Produced By: FIRSTLAPSE

Music: Alexandr Fullin - If Stars Could Speak

Photo Of Cover: LIU HAN-LIN

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست