ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از شهر توکیو ژاپن

برای گشت و گذار امروز به کشور ژاپن می رویم و به تماشای زیبایی های پایتخت این کشور، توکیو می نشینیم. این کلان شهر زیبا در گذشته های دور تنها یک دهکده ماهیگیری کوچک بود اما پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد و در قرن ۱۸ میلادی توانست به یکی از بزرگترین شهرهای جهان تبدیل شود. برخی این شهر را بزرگترین اقتصاد شهری جهان نیز می دانند چرا که در سال ۲۰۰۸ میلادی ۴۷ شرکت از 500 شرکت برتر جهان، در توکیو قرار داشتند. این شهر بارها و بارها با حوادثی همچون زمین‌لرزه، آتش‌سوزی یا جنگ دست و پنجه نرم کرده و ویران شده است اما به خوبی توانسته از پس بازسازی بر بیاید. امروز با کارناوال همسفر شوید و به تماشای این ویدیو بنشینید. از گشت و گذار در پایتخت زیبای ژاپن لذت ببرید.

 در همان نگاه اول متوجه معماری معاصر بسیار مدرن و جذاب توکیو می شوید که چشم ها را به خود خیره می کند. بناهای تاریخی، زیاد در این شهر به چشم نمی خورند و عنصری کمیاب به شمار می روند. یکی از دلایل شهرت توکیو حمل و نقل عمومی بسیار پاکیزه و کارآمد آن است که باعث شده گشت در شهر به سهولت انجام شود. از جمله جاذبه های توکیو جشنواره های هنری، ورزشی و تفریحی متعدد آن است که گردشگران زیادی را به سوی خود می کشانند. یکی از دیدنی های این شهر پارک ساحلی اودایبا است که نمونه کوچکتری از مجسمه آزادی نیویورک در آن دیده می شود و جلوه ای جذاب به این بخش از توکیو بخشیده است. در ویدیوی امروز می بینید که این مجسمه چگونه از رهگذران دلبری می کند و آنها را غرق در زیبایی خود می سازد.

همراه کارناوال قدم به توکیو بگذارید و ببینید در این دیار چه می گذرد. تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET