کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از تونس

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، این بار یکی از کشورهای آفریقایی را برای گشت و گذار انتخاب کرده ایم؛ به تماشای یک ویدیو تایم لپس از تونس می رویم و از دریچه ویدیو پیش رو، به این سرزمین قدم می گذاریم. چندی از شاخص ترین جاذبه های تونس را از نظر می گذرانیم و با آن ها آشنا می شویم. در شهرهای تونس قدم می زنیم و همچنین نیم نگاهی هم به طبیعت این کشور خواهیم داشت. اما پیش از همه، بد نیست کمی درباره کشور تونس بگوییم و شما را بیشتر با این سرزمین آشنا کنیم. سپس برای گشت و گذار میان دیدنی های تونس، وارد این سرزمین شویم؛ ما را همراهی کنید. 

جمهوری تونس در شمال قاره آفریقا قرار گرفته و با کشور های لیبی و الجزایر و دریای مدیترانه احاطه شده است. نام پایتخت و بزرگترین شهر این سرزمین، تونس، است و در شمال کشور قرار دارد. خوبست بدانید در سرشماری سال 2017، جمعیت این کشور را 11.435 میلیون نفر تخمین زده اند؛ جمعیتی که اکثرشان پیرو دین اسلام هستند و به زبان عربی سخن می گویند. 

از میان جاذبه های مهم این کشور، باید از موزه ملی باردو (Bardo National Museum) یاد کنیم که در 4 کیلومتری غرب پایتخت قرار گرفته است و به عنوان بزرگترین موزه باستان شناسی کشور تونس شناخته می شود. در این موزه می توان یکی از مهم ترین مجموعه های موزائیک رومی را مشاهده کرد. 

آمفی‌تئاتر اِلجم هم یکی دیگر از جاذبه های مهم کشور تونس است و کمتر پیش می آید که مسافران این کشور بازدید از آن را از دست بدهند. الجم، تماشاخانه ای متعلق به دوره روم باستان است که در شهری به همین نام واقع شده است. این آمفی تئاتر که ساختش به اوخر سده 2 میلادی بر می گردد را بزرگترین سازه آفریقایی-رومی می دانند. آمفی تئاتر اِلجم در سال ۱۹۷۹ میلادی، در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد و این روزها از پربازدیدترین جاذبه‌های تونس به شمار می رود. 

حال که کمی بیشتر از سرزمین تونس می دانید وقتش رسیده تا با کارناوال راهی این کشور شوید و گشتی در این سرزمین داشته باشید. 


:Video Details

Produced By: ishoot studio

Photo Of Cover: Najd Ayari

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست