کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از ونکوور

می خواهیم با تماشای یک ویدیو تایم لپس از ونکوور، به دیدن این شهر جذاب و مهم کانادا برویم و چشم انداز آن را به تماشا بنشینیم. جاذبه های ونکوور را از نظر می گذرانیم و بیشتر بااین سرزمین زیبا و دیدنی هایش آشنا می شویم. شما نیز کوله بار خود را بردارید و همراه ما گشت و گذاری میان دیدنی های ونکوور داشته باشید. 

در ابتدای ویدیو، فضای مه آلود شهر پیش روی مان ظاهر می شود، آسمان خراش ها از میان مه سر برآورده اند و در تاریکی شب مانند ستارگان می درخشند. پل لاینز گیت (Lions Gate Bridge) با نورپردازی زیبایش، در میان مه و تاریکی توجه هر رهگذری را به خود جلب می کند. لاینز گیت اولین بار در سال 1938، با عنوان پل باریک در استان بریتیش کلمبیا افتتاح شد تا شهر ونکوور را به نورث شور (North Shore) وصل کند. خوبست بدانید نام کنونی لاینز گیت به معنای دروازه شیرهاست و به دو قله کوه در شمال شهر ونکوور اشاره دارد که شبیه دو شیر هستند. در حین گشت زدن در ونکوور، علاوه بر پل لاینز گیت، برج های شهر، خیابان ها و تردد خودروها را از نظر می گذرانیم و فضای مه آلود شهر همچنان به سفرمان جلوه ای تماشایی می بخشند.

کم کم تاریکی شهر به پایان می رسد و خورشید قد علم می کند. قایق ها و کشتی ها در بندر شهر کناره گرفته اند و با باد آرامی که می وزد از یک سو به سوی دیگر حرکت می کنند. ابرها از فراز کوه های اطراف شهر و ساختمان های بلند قامت می گذرند و ما همه این ها را می بینیم و محو زیبایی های ونکوور می شویم.

در این سفر همراه کارناوال بمانید و از تماشای ویدیو پیش رو لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: TimeLapseHD

Photo Of Cover: Jit Lim

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست