ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از ونکوور

می خواهیم با تماشای یک ویدیو تایم لپس از ونکوور، به دیدن این شهر جذاب و مهم کانادا برویم و چشم انداز آن را به تماشا بنشینیم. جاذبه های ونکوور را از نظر می گذرانیم و بیشتر بااین سرزمین زیبا و دیدنی هایش آشنا می شویم. شما نیز کوله بار خود را بردارید و همراه ما گشت و گذاری میان دیدنی های ونکوور داشته باشید. 

در ابتدای ویدیو، فضای مه آلود شهر پیش روی مان ظاهر می شود، آسمان خراش ها از میان مه سر برآورده اند و در تاریکی شب مانند ستارگان می درخشند. پل لاینز گیت (Lions Gate Bridge) با نورپردازی زیبایش، در میان مه و تاریکی توجه هر رهگذری را به خود جلب می کند. لاینز گیت اولین بار در سال 1938، با عنوان پل باریک در استان بریتیش کلمبیا افتتاح شد تا شهر ونکوور را به نورث شور (North Shore) وصل کند. خوبست بدانید نام کنونی لاینز گیت به معنای دروازه شیرهاست و به دو قله کوه در شمال شهر ونکوور اشاره دارد که شبیه دو شیر هستند. در حین گشت زدن در ونکوور، علاوه بر پل لاینز گیت، برج های شهر، خیابان ها و تردد خودروها را از نظر می گذرانیم و فضای مه آلود شهر همچنان به سفرمان جلوه ای تماشایی می بخشند.

کم کم تاریکی شهر به پایان می رسد و خورشید قد علم می کند. قایق ها و کشتی ها در بندر شهر کناره گرفته اند و با باد آرامی که می وزد از یک سو به سوی دیگر حرکت می کنند. ابرها از فراز کوه های اطراف شهر و ساختمان های بلند قامت می گذرند و ما همه این ها را می بینیم و محو زیبایی های ونکوور می شویم.

در این سفر همراه کارناوال بمانید و از تماشای ویدیو پیش رو لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: TimeLapseHD

Photo Of Cover: Jit Lim

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.