ویدیو HD

گشتی در ژاپن | سفر به خاستگاه خورشید

به کمک این ویدیوی مجازی کارناوال، می خواهیم گشتی در ژاپن داشته باشیم و جاذبه های ژاپن را با یکدیگر مرور کنیم. همچنین، سری هم به طبیعت ژاپن می زنیم و زیبایی های این کشور را به خاطر می سپاریم. شاید برای تان جالب باشد که ژاپنی ها به کشورشان عنوان «نیپون کوکو» داده اند؛ یعنی خاستگاه خورشید. 

مساحت زیادی از کشور ژاپن را مناطق کوهستانی تشکیل می دهد و در ادامه، بخشی از نواحی مرتفع این سرزمین و کوه هایی همچون فوجی را تماشا خواهیم کرد. کوه فوجی با ارتفاع ۳۷۷۶ متر، بلندترین کوه ژاپن شمرده می شود و دیدن آن، می تواند تجربه ای فرموش نشدنی برای مان رقم بزند. این کوه یک آتشفشان خاموش است که بر روی مرز دو استان شیزوئوکا و یاماناشی، در غرب توکیو قرار دارد. اگر هوا صاف و آفتابی باشد، چشم انداز این کوه بلندقامت از توکیو، پایتخت ژاپن قابل رویت است.

در حین گشت و گذارمان، شکوفه های گیلاس ژاپن را نیز از یاد نمی بریم که این روزها به یکی از شاخص ترین جاذبه های کشور تبدیل شده اند و در فصل بهار، گردشگران بسیاری را به این سرزمین می کشانند. نگاهی هم به حیات وحش خواهیم داشت و در سفرمان، حیوانات بومی ژاپن، همچون میمون های ماکاک ژاپنی می بینیم. بد نیست بدانید از ماکاک های ژاپنی، به عنوان میمون برفی هم یاد می کنند و دلیل این نامگذاری زیستگاه این گونه میمون است. ماکاک های ژاپنی معمولا در مناطق سرد که در دوره ای از سال، با برف پوشیده است زندگی می کنند. 

در آخر هم به شهرها و آسمان خراش های ژاپن سر می زنیم و شب های درخشان شان را از نظر می گذرانیم. سفر به خاستگاه خورشید تجربه ای دلپذیر خواهد بود و ما به کمک این ویدیو، آن را تجربه خواهیم کرد.  کارناوال را تنها نگذارید و این ویدیو را تماشا کنید. 


:Video Details

Produced By: Armadas

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET