کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از حیات وحش | سفر به دنیای حیوانات

این بار می خواهیم به تماشای ویدیویی از حیات وحش بنشینیم و به کمک این ویدیو، لحظات کوتاهی را در کنار دیگر جانداران کره زمین سپری کنیم. اما باید بدانید این، فقط یک کلیپ حیات وحش نیست، بلکه در آن، جلوه هایی از طبیعت هم به چشم می خورد؛ طبیعتی که تا پیش از آمدن قفس و میله های آهنی، تنها مامن و زیستگاه اصلی حیوانات بود. با ما همراه شوید و از این دیدن این کلیپ از حیوانات و طبیعت لذت ببرید. 

در آغاز ویدیو، چشم انداز آبی اقیانوس در پیش روی مان ظاهر می شود، صخره های مرجانی هم در میان آب ها به چشم می خورند و توجه مان را جلب می کنند. پس از آن صخره های بلند، غروب آفتاب در میان دشتی تماشایی، حرکت ماهی ها در آب شفاف و نیلگون، رودخانه خروشان و تلالو انوار خورشید در میان جنگلی سرسبز، یک به یک هوش از سرمان می برند. حال نوبت حیات وحش است که خودنمایی را آغاز کند ...

برای لحظه ای بسیار کوتاه، نگاه مان به میرکت یا دم عصایی ها می افتد و پس از آن شنای نهنگ ها را می بینیم. سپس، نوبت شیرماده و توله هایش می رسد و آن ها، سوژه اصلی ویدیو می شوند؛ مادر یکی از فزرندانش را به دندان گرفته و دیگر بچه شیر می خواهد با بالا و پایین پریدن، توجه مادر را به خود جلب کند. از این خانواده فاصله می گیریم و ناگهان، منظره ای حیرت انگیز، توجه مان را جلب می کند. رودخانه ای که از قلب جنگل می گذرد و در آخر به دریا ملحق می شود. 

مناظر زیبایی را دیده ایم و حیوانات جالبی در مقابل مان ظاهر شده اند، اما هنوز دیدنی های بیشتری مانده است، انواع مختلف پرندگان رنگارنگ و زیبا، صخره های مرجانی و موجودات آبزی، پاندای مهربان و فرزندش، شغال و خرس های قطبی، همه و همه از دیگر دیدنی های ویدیو پیش رو هستند، با کارناوال همراه شوید و از تماشای همه این ها لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Eredus

Music: Arrival of the Birds by The Cinematic Orchestra

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست