کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای دنیای پرندگان | سفر به گوشه ای از آمریکا

برای این گشت تماشایی مان دره اسکاگیت (Skagit Valley) را برگزیده ایم که در گوشه شمالی ایالت واشینگتنِ آمریکا جای گرفته است. این دره زیبا در کنار رودخانه ای به همین نام قرار دارد و چون ماری از چندین منطقه از جمله شهرستان اسکاگیت، مونت ورنون (Mount Vernon)، سدرو-وولی (Sedro-Woolley) و ... می گذرد. دره اسکاگیت طبیعتی بسیار زیبا دارد که هر ساله پرندگان مهاجر را به سوی خود می کشاند. با این وجود در عین ناباوری، بین سال های 1967 تا 1983 پروژه ای در جریان بود بنا بر اینکه در اینجا نیروگاه هسته ای ساخته شود و همه ما می دانیم که چنین ساخت و سازهایی، صدمات جبران ناپذیر به طبیعت وارد می کند. خوشبختانه این پروژه به سرانجام نرسید و طبیعت زیبای دره اسکاگیت دست نخورده باقی ماند. امروزه در فصل هایی از سال، این دره، پذیرای پرندگان مهاجری ست که به صورت دسته جمعی راهی این خطه از آمریکا می شوند و شور و حالی توصیف نشدنی در این جا پدید می آورند. در ادامه همراه مان باشید تا دنیای پرندگان را در دره اسکاگیت نظاره گر شویم.

در ابتدا قوهای زیبا و خوش قامت را می بینیم که در طبیعت مه آلود می چرخند. آن ها گهگاهی سری برای یکدیگر تکان می دهند و این گونه، با یکدیگر مراوده می کنند. کمی آن طرف تر تعدادی از این پرندگان مهاجر، تن به آب زده اند و درون آبگیر شناور هستند و از چشم انداز زیبای پیش رو، لذت می برند. زمانی که این قوهای زیبا در آسمان به پرواز در می آیند، نظم و حرکات یکدست شان هر کسی را مبهوت و حیرت زده می کند. گویی رهبری مقتدر، برای آن ها تعیین و تکلیف می کند تا مسیر درست را برگزینند و مبادا اشتباهی رخ دهد. جالب آن که قوها الگوهای مختلفی را برای پرواز بر می گزینند. گاه مانند ابری، از این سو به سوی دیگر می روند و گاه، در یک خط به صف می شوند ...

حتما کارناوال را در این پرنده نگری جذاب همراهی کنید.


:Video Details

Film By: TriumphRainbow LLC

Music By: Celtic Myst by Brad White

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست