کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای شب های آتن | گشتی متفاوت در پایتخت یونان

این بار به تماشای شب های آتن می رویم؛ یکی از شهرهای دیدنی یونان که عنوان پایتختی این سرزمین را نیز از آن خود دارد. سفر به یونان تجربه ای بسیار جالب است و چه بهتر که برای این گشت و گذار، به سراغ پایتخت این کشور برویم. پس به تماشای دیدنی های آتن می رویم و با بازدید از این شهر نگاهی به تاریخچه غنی سرزمین خدایان می اندازیم.

یونان نقش پررنگی در شکل گیری تمدن دارد و آتن، طلایه دار این تمدن است. در ادامه توضیحاتی درباره این سرزمین زیبا به شما می دهیم و سپس راهی می شویم تا جاذبه های گردشگری آتن را در زیر نور مهتاب از نظر بگذرانیم. نام شهر تاریخی آتن از آتنا می آید؛ ایزدبانوی خرد، جنگ، صنایع دستی. از آن جایی که یونانی ها باور داشتند که آتنا نگهبان شهرشان است نام وی را بر روی شهر مهم سرزمین شان نهادند. 

کلان شهر آتن علاوه بر آنکه پایتخت یونان است، بزرگترین شهر این سرزمین نیز شمرده می شود. از این دیار به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان یاد می کنند. شاید باورش سخت باشد اما تنها 3400 سال از تاریخچه این شهر در تاریخ به صورت ثبت شده وجود دارد و قدمت حضور انسان ها در این خطه را میان هزاره هفتم تا یازدهم پیش از میلاد تخمین زده اند. 

اگرچه این روزها شهر آتن، آن آوازه گذشته اش را ندارد، اما با این حال هنوز هم از سرزمین های محبوب برای سفر شمرده می شود و دیدنی های متعددی دارد که گردشگران را مسحور خود می کنند. در ادامه همراه کارناوال باشید تا به تماشای شب های آتن بنشینیم. درخشش شب های این شهر را در هرجایی نمی توان پیدا کرد؛ پس تماشا کنید و لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Alexandros Maragos

Web: https://alexandrosmaragos.com

Photo Of Cover: Axel Flasbarth

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست