کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای شب های دوبلین | گشتی شبانه در پایتخت ایرلند

سفری زیبا و رویایی به پایتخت ایرلند را برای تان تدارک دیده ایم؛ می خواهیم به تماشای شب های دوبلین برویم و گشت و گذاری لذت بخش در این شهر زیبا داشته باشیم. دیدنی های دوبلین بسیار هستند و به کمک این ویدیو می توانیم مروری بر تعداد زیادی از آن ها داشته باشیم. با ما همراه باشید و تماشای این کلیپ از دوبلین را از دست ندهید. 

سفرمان را از فراز شهر دوبلین آغاز می کنیم؛ جایی که ابرها در حرکت هستند و چراغ های شهر درخششی تماشایی ایجاد کرده اند. لحظاتی را به دیدن این منظره زیبا سپری می کنیم و سپس به درون شهر قدم می گذاریم. در ابتدا، به تماشای یکی از ساختمان های فرودگاه شهر می رویم که کریک‌فورت ترمینال 2 (Criochfort Terminal 2) نام دارد. نمای مدرن این ساختمان و نورپردازی جذابش توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند و ما نیز، لحظاتی را محو تماشا می شویم؛ سپس به خیابان های دوبلین قدم می گذاریم تا عبور و مرور ماشین ها را از نظر بگذرانیم. 

پس از آن در گوشه ای از دوبلین می نشینیم و نگاه مان را به پل ویلیام دارگان (William Dargan Bridge) می دوزیم؛ پلی که به یاد مهندس شناخته شده قرن 19 ایرلند و شخصیت تاثیرگذار در احداث خط آهن، چنین نامگذاری شده است. در ادامه نگاهی به مناطق دیگر شهر از جمله پل ساموئل بکت (Samuel Beckett Bridge) داریم که از روی رود لیفی (River Liffey) می گذرد و دو منطقه مهم شهر را به یکدیگر متصل می کند. ساموئل بکت نویسنده شهیر ایرلندی ست و این به خوبی دلیل نامگذاری پل را مشخص می کند.

از دیگر جاذبه هایی هم که در سفرمان با آن ها مواجه می شویم، باید ساختمان اصلی پست دوبلین را نام برد که به سبک بناهای یونان در دوران باستان و بین سال های 1814 تا 1818 ساخته شده است.

تعدادی کمی از دیدنی های دوبلین که در حین سفر با آن ها مواجه می شویم را در این بخش با یکدیگر مرور کردیم، در ادامه همراه ما ویدیو کارناوال را تماشا کنید و با جاذبه های بیشتری آشنا شوید. 


:Video Details

Produced By: ABSOLUTE VISUALS IRELAND

Photo Of Cover: Iordache Laurențiu

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست