کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای شب های کوالالامپور | شبگردی در پایتخت مالزی

تماشای شب های کوالالامپور خاطره ای ست که به سادگی از ذهن پاک نمی شود، به همین دلیل می خواهیم ویدیویی از جاذبه های کوالالامپور در شب را با شما به اشتراک بگذاریم و شما را به یک سفر مجازی زیبا و تماشایی ببریم. در این سفر چندی از دیدنی های کوالالامپور را از نظر می گذرانیم و بیشتر با پایتخت مالزی آشنا می شویم. 

شهر تماشایی کولالامپور علاوه بر پایتختی، عنوان بزرگترین شهر مالزی را نیز از آن خود دارد و بسیاری از جاذبه های این سرزمین را در خود جای داده است. باید بدانید که این سرزمین از کلان شهرهای در حال رشد سریع در  جنوب شرقی آسیا به حساب می آید؛ این رشد سریع هم از نظر جمعیت است و هم از منظر اقتصادی.

از آن جایی که این شهر جاذبه های بسیاری دارد و روز به روز نیز بر سازه های منحصر به فردش افزوده می شود، گردشگران توجه ویژه ای به آن دارند. یکی از مهمترین سازه های این شهر که به نوعی نماد آن نیز شمرده می شود، برج های دوقلوی پتروناس (Petronas Twin Towers) هستند. در گشت و گذارمان بر فراز کولالامپور، نگاهی به درخشش این سازه ها در تاریکی شب خواهیم داشت. این برج ها با احتساب آنتن بالای شان 452 متر ارتفاع دارند و از بلندترین آسمان خراش های دنیا به حساب می آیند. برج های پتروناس از پایین به وسیله مرکز خریدی به هم وصل شده اند و پلی نیز طبقه های ۴۱ و ۴۲ این دو برج را به هم متصل کرده است. 

یکی دیگر از جاذبه هایی که از آسمان کولالامپور به تماشایش می نشینیم برج کوالالامپور است، این برج را با نام برج کی ال (KL Tower) نیز می شناسند که همان مخفف کوالالامپور است. برج کی ال در سال ۱۹۹۵ به منظور کارهای مخابراتی ساخته شد؛ آنتن بالای برج نیز به همین خاطر نصب شده است. 

این دو سازه، تنها گوشه ای بسیار کوچکی از جاذبه های متعدد کوالالامپور هستند و در تماشای این ویدیو همراه کارناوال بمانید تا دیدنی های بیشتری را از شهر کوالالامپور ببینید. 


:Video Details

Produced By: ColinTS

Music: "Came True" by The Sweeps

Website: www.colinsygiel.com

Photo Of cover: Bishal Mandal

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست