کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای زیبایی های سن پترزبورگ در زمستان

از میان مقاصد رنگارنگ و رویایی در دنیا، شهر سن پترزبورگ روسیه را برای گشت و گذارمان برگزیده ایم. شهری که در سال 1703 به دست پتر کبیر بنا شد و برای سال ها، به عنوان پایتخت امپراتوری تزارها شناخته می شد؛ اما در نهایت، در سال 1918 منصبش را به مسکو واگذار کرد. در همان زمان بود که تحت تاثیر حکومت کمونیسم، سن پترزبورگ نامش را نیز از دست داد و لنینگراد خوانده شد؛ البته این ماجرا چندان ادامه نیافت و 67 سال بعد، دوباره این شهر نام دیرینه اش را بازیافت. یکی از معروفترین ویژگی های این سرزمین زیبا در شرق روسیه، شب های سفیدش است و حتا فستیوالی با همین نام نیز هر سال از تاریخ 22 ماه مه تا 28 جولای در شهر برگزار می شود و افراد بی شماری برای تماشای این جشن، راهی سن پترزبورگ می شوند. در گشت و گذار امروزمان می خواهیم جلوه ای از زمستان سن پترزبورگ را تماشا کنیم و لحظاتی رویایی در این سرزمین داشته باشیم. کارناوال را در این سفر دل انگیز همراهی کنید. 

در حین سفرمان به کلیسای ارتدکس پیتر و پاول مقدس (Saints Peter and Paul Cathedral) نگاهی می اندازیم و گرداگرد فرشته طلایی و صلیبش چرخی می زنیم. در ادامه از تندیس سوارکار برنزی (Bronze Horseman) دیدن می کنیم؛ این تندیس به دستور کاترین کبیر توسط مجسمه‌ساز فرانسوی اتین موریس فالکونه (Étienne Maurice Falconet) ساخته شد و شمایل پتر کبیر را در حال اسب سواری به تصویر می کشد.

گشتی هوایی بر فراز میدان اصلی شهر با نام میدان کاخ (Palace Square) می زنیم. بسیاری از جشنواره های مهم سن پترزبورگ در این میدان برگزار می شود و در حین فستیوال شب های روشن، شور و حال زیادی در این میدان برپاست. ستون الکساندر یکی از مهمترین نمادهای میدان کاخ به شمار می رود که به یاد جنگ میان فرانسه و روسیه ساخته شده است. 

دیدنی های بی شماری در سن پترزبورگ وجود دارند که در تن پوش برفی بیش از پیش جلوه گری می کنند. با ما در تماشای این زیبایی ها همراه شوید.


:Video Details

Produced By: Виталий Карпович

Music: Tony Anderson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست