کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای دنیای زیر آب در باهاما | گشتی در اقیانوس اطلس

امروز سفری متفاوت را برای تان در نظر گرفته ایم و می خواهیم شما را به اعماق آب ها ببریم. برای دیدن جلوه ای شگفت انگیز از دنیای زیر آب راهی باهاما می شویم که در اقیانوس اطلس قرار گرفته است و بیش از سه هزار جزیره بزرگ و کوچک را شامل می شود. این کشور در شرق فلوریدا و شمال کوبا قرار دارد و از آن به عنوان نخستین خشکی در جهان جدید یاد می شود که کریستف کلمب در سال ۱۴۹۲ در آن لنگر انداخت. اگر از علاقه مندان غواصی و گشت و گذار در اعماق آب ها هستید و می خواهید تجربه ای متفاوت از تماشای جانداران دریایی داشته باشید، با کارناوال به باهاما بیایید و سفر امروز را از دست ندهید.

انوار خورشید خودشان را به زیر آب می رسانند تا گرمابخش دنیای جانداران باشند. ماهی ها در دسته های بزرگ و کوچک به راه افتاده اند تا به کشف گوشه هایی تازه از دنیای شان بپردازند. رقص آنها در زیر آب دیدنی است و با رنگ هایشان جلوه ای خاص به این آبی بیکران داده اند. در گشت و گذار امروز با با یک لاکپشت هم ملاقات می کنیم که در آب به این سو و آن سو می رود. تماشای شکار آبزیان را نیز از دست نمی دهیم و می بینیم که آنها برای تهیه غذا چگونه تلاش می کنند تا بتوانند به بقا ادامه دهند.

به تماشای سخت پوستان نیز می نشینیم که رنگ های جذابی دارند و در آب به گشت و گذار می پردازند. مرجان های رنگارنگ همه جا به چشم می خورند و دنیایی رنگین را پیش چشم مان به تصویر می کشند. همه چیز آن قدر زیباست که نمی توان لحظه ای از آن چشم برداشت. 

با کارناوال به سفری متفاوت بیایید و از تماشای این ویدیوی جذاب لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست