ویدیو HD

تماشای دنیای زیر آب در باهاما | گشتی در اقیانوس اطلس

امروز سفری متفاوت را برای تان در نظر گرفته ایم و می خواهیم شما را به اعماق آب ها ببریم. برای دیدن جلوه ای شگفت انگیز از دنیای زیر آب راهی باهاما می شویم که در اقیانوس اطلس قرار گرفته است و بیش از سه هزار جزیره بزرگ و کوچک را شامل می شود. این کشور در شرق فلوریدا و شمال کوبا قرار دارد و از آن به عنوان نخستین خشکی در جهان جدید یاد می شود که کریستف کلمب در سال ۱۴۹۲ در آن لنگر انداخت. اگر از علاقه مندان غواصی و گشت و گذار در اعماق آب ها هستید و می خواهید تجربه ای متفاوت از تماشای جانداران دریایی داشته باشید، با کارناوال به باهاما بیایید و سفر امروز را از دست ندهید.

انوار خورشید خودشان را به زیر آب می رسانند تا گرمابخش دنیای جانداران باشند. ماهی ها در دسته های بزرگ و کوچک به راه افتاده اند تا به کشف گوشه هایی تازه از دنیای شان بپردازند. رقص آنها در زیر آب دیدنی است و با رنگ هایشان جلوه ای خاص به این آبی بیکران داده اند. در گشت و گذار امروز با با یک لاکپشت هم ملاقات می کنیم که در آب به این سو و آن سو می رود. تماشای شکار آبزیان را نیز از دست نمی دهیم و می بینیم که آنها برای تهیه غذا چگونه تلاش می کنند تا بتوانند به بقا ادامه دهند.

به تماشای سخت پوستان نیز می نشینیم که رنگ های جذابی دارند و در آب به گشت و گذار می پردازند. مرجان های رنگارنگ همه جا به چشم می خورند و دنیایی رنگین را پیش چشم مان به تصویر می کشند. همه چیز آن قدر زیباست که نمی توان لحظه ای از آن چشم برداشت. 

با کارناوال به سفری متفاوت بیایید و از تماشای این ویدیوی جذاب لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET