ویدیو HD

تماشای شب های زاگرب | گشتی در پایتخت کرواسی

خودتان را برای یک سفر جذاب آماده کنید و با کارناوال قدم به یک مقصد اروپایی بگذارید. با ما به زاگرب بیایید که عنوان پایتخت و بزرگ ترین شهر کشور کرواسی را یدک می کشد و یکی از مقاصد دیدنی این کشور به شمار می رود. این دیار در شمال غربی کرواسی و در امتداد رود ساوا واقع شده است و جلوه های زیبای بسیاری دارد. شب های این دیار شهرت خاصی دارند و تجربه ای خاص را برای میهمانان و ساکنان آن رقم می زنند. با غروب خورشید و خداحافظی آن از آسمان، چراغ ها یکی یکی روشن می شوند و چهره ای متفاوت به این شهر می دهند. برای لحظاتی دغدغه های تان را کنار بگذارید و در خیابان های زاگرب قدم بزنید تا ببینید شب ها در این دیار چه می گذرد.

در ابتدا نمایی از شهر را در تاریکی شب می بینیم و سپس به خیابان های سنگفرش شده آن قدم می گذاریم. زاگرب مرکز فرهنگی، علمی، اقتصادی و حکومتی جمهوری کرواسی است و اهمیت بسیاری برای این کشور دارد. بد نیست بدانید که زاگرب بر خلاف شهرهای دیگر کرواسی فاقد خط ساحلی است و همین امر موجب می شود کمتر گردشگری به آن وارد شود. اما این شهر دیدنی های بسیاری را در خود جای داده و زیبایی های خاص خود را دارد. بازارچه های زیبا، کلیسای تاریخی، کافه های جذاب و ... همه و همه از فرصت های لذت بردن در این شهر به شمار می روند و می توانند تجربه متفاوتی را برای مهمانان خود رقم بزنند. 

در ویدیوی امروز می بینیم که شب های زاگرب تا چه اندازه زیبا و پر هیاهو هستند و شب گردی در خیابان های آن چه مزه ای دارد.

با کارناوال همراه باشید و قدم به پایتخت کرواسی بگذارید. از گردش شبانه در این شهر لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET