کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای سواحل زیبای زنگبار | سفری متفاوت به قاره آفریقا

نظرتان چیست که به یکی از سرزمین های شرق قاره آفریقا سر بزنیم و گشت و گذاری در آن داشته باشیم؟! می خواهیم طبیعت ناب این جا را از نگاه درون ها به تماشا بنشینیم و خودمان را در میان آب نیلگونش تجسم کنیم. اگر موافقید همراه مان شوید و این ویدیو را از دست ندهید.

به مجمع الجزایر زنگبار می رویم که در میان اقیانوس هند قرار دارد و منطقه ای نیمه خودمختار از کشور تانزانیا به شمار می رود. زنگبار در فاصله 20 تا 25 کیلومتری از شرق سرزمین اصلی تانزانیا جای خوش کرده است. این مجمع الجزایر دو جزیره اصلی با نام های اونگوجا (Unguja) و جزیره پمبا (Pemba Island) را در خود دارد و چند جزیره کوچک نیز این ها را احاطه کرده اند. 

با وجود آن که جزیره های زنگبار، جزایر چندان معروفی نیستند اما بعید نیست که نامش به گوش تان خورده باشد و دلیل این موضوع، تاریخچه جالب نامگذاری این خطه است و ارتباطی که گذشتگان مان با مردم این سرزمین آفریقایی داشته اند. «زنگ» واژه ای ست فارسی به معنای تیره رنگ، سیاه و قهوه ای. همچنین واژه «بار» به معنی ساحل و کرانه است و به طور کل «زنگبار»، «ساحل سیاهان» یا «سرزمین سیاهان» معنا می دهد. مردم ایران از دوره هخامنشیان با این سرزمین داد و ستد داشتند و این جا را به نام ساحل سیاهان می شناختند. این ماجرای جالب باعث شده تا نام این منطقه به گوش بسیاری از ما آشنا باشد. 

جزایر زنگبار از قدمت بالایی برخوردار هستند و حتا بخش هایی از این جزایر در میان فهرست میراث جهانی یونسکو به چشم می خورند. یکی از اصلی ترین روش های کسب درآمد در این سرزمین صنعت گردشگری ست. هر ساله افراد متعددی برای سپری کردن تعطیلاتی دلپذیر و کسب آرامش راهی این منطقه می شوند.

در ادامه با کارناوال بمانید تا نگاهی به زنگبار داشته باشیم و زیبایی هایش را با یکدیگر مرور کنیم. 


:Video Details

Produced By: Alex Cipriani Travel

Music: Mo Anando Diamond head

Photo Of Cover: Moiz Husein

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
جهان م

عالی بود

19 آبان 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست