کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز با لباس بالدار در سوئیس | لذت سقوط با وینگ سوئیت

یکی از راه های مبارزه با یکنواختی زندگی انجام فعالیت ها و ورزش های هیجانی است که آدرنالین خون تان را بالا می برند و امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. انواع گوناگونی از این تفریحات وجود دارند که هر یک پاسخگوی طیف خاصی از افراد هستند. امروز می خواهیم به تماشای یکی از این فعالیت ها بنشینیم که بسیار هیجان انگیز بوده و عاشقان آدرنالین را به سوی خود کشانده است. با انجام این فعالیت می توانید به پرواز در آیید و لذت خاصی را تجربه کنید. کارناوال امروز شما را به دل طبیعت سوئیس و بر فراز صخره ها می برد تا بتوانید شاهد هیجان این فعالیت باشید. برای دقایقی دست از کار و دغدغه های تان بکشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

در این ویدیو شاهد پرواز با لباس بالدار خواهیم بود که با نام وینگ‌ سوئیتینگ (Wingsuiting) شناخته می شود؛ ورزشی پروازی که با استفاده از نوع خاصی از لباس‌های بال‌دار صورت می گیرد. این لباس ها فضای بین پاها و دست ها را می‌پوشانند و با افزایش مساحت جانبی بدن ورزشکار در هوا، نیروی مورد نیاز برای پرواز را تامین می کنند. عمر این ورزش مدرن به اواخر دهه ۱۹۹۰ باز می گردد. در این سال ها نخستین نسل از لباس‌های بالدار طراحی شد و به‌ خاطر شباهت به سنجاب‌های پرنده، خفاش ها و بتمن با نام های سنجاب پرنده ای، لباس خفاشی و لباس بتمن شهرت یافت. 

امروز با تعدادی از حرفه ای های این ورزش همراه می شویم، به اتفاق آنها سقوط می کنیم و لحظاتی را بر فراز زمین می گذرانیم. بد نیست بدانید که پرواز با لباس بالدار معمولا با استفاده از چتر نجات خاتمه پیدا می کند. 

با کارناوال همراه باشید و با تماشای این ویدیوی جذاب آدرنالین خون تان را بالا ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست