کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز با وینگ سوئیت | چشیدن طعم هیجان

باز هم با یکی از ویدیوهای هیجانی مان آمده ایم تا آدرنالین خون تان را بالا ببریم و شما را با پرواز با وینگ سوئیت (Wingsuit flying) آشنا کنیم؛ یکی از جذاب ترین ورزش هایی که این روزها مد شده و طرفداران خود را پیدا کرده است. برای بسیاری از افراد سوال است که وینگ سوئیت چیست و چندان با آن آشنایی ندارند. به همین خاطر در ابتدا به معرفی این ورزش می پردازیم و سپس، راهی می شویم تا نظاره گر این ویدیوی هیجانی وینگ سوئیت باشیم. 

پرواز با لباس بالدار یا وینگ سوت نوعی ورزش هیجانی است که لباس مخصوص آن میان دست ها و پاها را می پوشاند و فضاهای خالی را می گیرد؛ این گونه مساحت جانبی بدن افزایش می یابد و فردی که لباس را پوشیده، آرام تر به سوی پایین فرود می آید. او تا مدت ها می تواند همچون پرندگان در آسمان باقی بماند و از تماشای منظره لذت ببرد. از پرواز با وینگ سوئیت به عنوان یکی از ورزش های سخت یاد می شود و بیشتر آدرنالین بازها و طرفداران ورزش های هیجانی وسوسه می شوند تا با این لباس مخصوص از بلندی بپرند و قدری از یکنواختی های زندگی فاصله بگیرند. بسیاری از این ورزش با عنوان پرواز با لباس خفاشی نیز یاد می کنند که چندان هم نامربوط نیست. همچنین نام های لباس سنجاب پرنده ای و لباس بتمن هم به این لباس ویژه داده می شود. در نهایت باید بدانید که پرواز با لباس بالدار اصولا با استفاده از چتر نجات به پایان می رسد. 

حال که تا حدودی با این ورزش آشنا شدید به ما در کارناوال بپوندید؛ می خواهیم به تماشای جوانانی بنشینیم که به دنبال کسب هیجان، کنار صخره ها می ایستند و بال های شان را باز می کنند و خود را در آغوش آسمان می اندازند. 


:Video Details

Produced By: Wingsuit

Photo Of Cover: Mr. Predator

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست