کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زمستان در رشته کوه آلپ | شگفتی طبیعت زمستانی

در میان سوز سرما و مناظری سفید پوش شده مقصدی متفاوت و دیدنی را برایتان برگزیده ایم. به مرکز اروپا می رویم جایی که رشته کوه های آلپ با استواری تمام روی زمین قد علم کرده اند و نمایش خارق العاده را برای چشمانتان آماده کرده اند. از ارتفاعاتی بلند با هوای سرد به همراه مناظری برفی سخن می گوییم. براستی که آسمان هم بسیار تماشایی است. با همراه شوید و در این سفر مجازی چشمانتان را ببندید و از هوایی پاک و اکسیژن خالص تنفس کنید...

با تله کابین از ارتفاعاتی بی نظیر دیدن می کنیم. مناظری برفی و زمستانی که به زیبایی تمام میان کوه های بلند رشته کوه آلپ قرار گرفته اند. کلبه های چوبی در منظره ای برفی که از دودکش هایشان دود بیرون می زند و درختان کاجی که به منظره های برفی جلوه و شکوهی بی نظیری می بخشند به زیبایی تمام در گوشه و کنار این سرزمین قرار گرفته اند.

اما جایز است که گوشه ای دنج را پیدا کنید و به سلسله کوه های بنگرید که به صورت متوالی و با ارتفاعاتی بلند در مقابل شما قرار گرفته اند و با لبخندی زیبا پذیرای وجودتان هستند.  جاده هایی که از برف پوشیده شده اند و مناظری تکرار نشدنی را به شما نشان می دهند، مه سردی که در ارتفاعات بالاتر در جریان است، گوزن های شاخدار که از حیوانات بومی این منطقه هستند و  گلوله های برفی که با شدت فراوان از آسمان به سمت زمین می ریزند. اگر روزی به این دیار سفر کردید لباس گرم را هرگز فراموش نکنید.

ابر های در رفت و آمد، خانه هایی که از ارتفاعات بسیار تماشایی اند و گشت و گذار بین دیدنی ترین کوه های اروپا را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر کارناوال  را در این سفر همراهی کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست