کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

روزهای زمستانی لوفوتن | مجمع الجزایری در کشور نروژ

می خواهیم قدری از روزمرگی های زندگی فاصله بگیریم و به مناطق بکر و کوهستانی سفر کنیم. برای این کار مجمع الجزایر لوفوتن (Lofoten) را انتخاب می کنیم. این جزایر از محبوبترین مقاصد سفر در نروژ به شمار می آیند. کوهستان های باصلابت که روستاها و شهرها را احاطه کرده اند و از میان همه این ها، مسیرهای آبی نیز می گذرد. با سفر به این منطقه می توانیم کمی در طبیعت باشکوه آن قدم بزنیم و لحظات مان را متفاوت بگذرانیم. لازم است ذکر کنیم در این سفر تماشایی، تنها نیستیم و دو برادر به نام های بشیر و محمد ابوشَقَر همراهی مان می کنند. این دو، علاقه خاصی به طبیعت دارند و همچنین به خوبی می توانند راه شان را از میان موانع کوهستانی باز کنند. پس از مهارت آن ها کمک می گیریم و برای سفر در بلندی های لوفوتن با آن ها همراه می شویم. این سفر دیدنی را از دست ندهید.
در آغاز راه، می بینیم که برف بر سرزمین لوفوتن نشسته است؛ چشم اندازهای برفی، همیشه طرفداران خود را دارند و ما نیز از طرفداران چنین مناظری هستیم و از این پیشامد بسیار خرسند می شویم. محو تماشای اطراف هستیم که ناگهان جاده ای، میان دریا نظرمان را جلب می کند؛ به آن جاده اقیانوس اطلس (Atlantic Ocean Road) می گویند. این جاده با طرحی مارپیچ، مجموعه ای از جزایر نروژ را به هم متصل می کند. شاید برای تان جالب باشد که نروژی ها این جاده را برترین سازه قرن کشورشان می دانند. خانه هایی که در میان برف آرام گرفته اند و امواج خروشان را به صخره ها می کوبند و در نقطه ای دیگر، تکه های یخ به آرامی به روی آب ها شناورند؛ همه این ها را می بینیم و لذت می بریم. ناگهان شفق قطبی در پیش روی مان ظاهر می شود و به سفرمان معنای تازه ای می بخشد. شفق قطبی یکی از پدیده های جوی کره زمین است که از آن با عنوان نور قطب شمال نیز یاد می شود. ما در سفرمان این پدیده را با رنگ سبز می بینیم اما در حقیقت، شفق قطبی به رنگ های قرمز و زرد نیز به چشم می خورد. پس از تماشای شفق قطبی به ارتفاعات لوفوتن سری می زنیم تا از زاویه ای دیگر به تماشای منطقه بنشینیم و در آخر، سفرمان را در کنار آب های آرام و یخ زده به پایان می رسانیم.

به هیچ وجه، گشت گذار تماشایی کارناوال را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست