کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زمستان در زالتسبورگ | چهارمین شهر دیدنی اتریش

در اواسط زمستان به دامنه های کوهستان آلپ می رویم؛ جایی که چهارمین شهر بزرگ کشور اتریش منتظر ماست تا شگفتی های فراوانش را به رخمان بکشد. زالتسبورگ شهری که در غرب کشور اتریش قرار گرفته و با دانشگاه هایی مشهور شناخته می شود. از ارتفاعاتی با مناظری زیبا و خیره کننده سفر خود را آغاز می کنیم. برف بر روی بشت بام تمامی خانه ها و ساختمان های شهر نشسته است. در کنار رودخانه ی این شهر قدم هایی آهسته و با دقت بر می داریم تا تمامی مناظر فوق العاده را نظاره گر شوید. در سراسر شهر ساختمان هایی با معماری های سبک قدیمی اروپایی جای خوش کرده اند و هر یک جلوه ای زیبا و چشم نواز را به زالتسبورگ بخشیده اند. اگر تاکنون تجربه ی آشنایی با این شهر زیبا را نداشته اید این فرصت طلایی را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

 و اما درست در فصل زمستان راهی سفر به به چهارمین شهر دیدنی اتریش شده ایم؛ سفر در زمستان این خوبی ها را هم دارد؛ می توانیم با مردم شهر در تکاپوی آماده شدن برای کریسمس سهیم باشیم. از داخل بازار بزرگ و زیبای شهر می گذریم و مغازه های فروش تزئینات کریسمس را مشاهده می کنیم. اما در میان این تکاپو شاید سکوت شهر، بیش از هر چیز دیگری به نظر برسد...

 کمی که به مناطق مسکونی این شهر قدم بگذاریم قلعه های قدیمی ساز و وسیعی را مشاهده می کنیم و در کنارش بازاری که با سبک اروپایی خاصی قرار گرفته است. میدان های زیبای شهر، کلیسا های دیدنی، پل قفل های عاشقانه و درشکه هایی که با اسب های زیبای اتریشی آماده ی پذیرایی از شما هستند را در یک روز برفی هدیه به چشمان زیبایتان می کنیم.

 با کارناوال همراه شوید و از تجربه ی آشنایی با شهر زالتسبورگ لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست