کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بلندترین زیپ لاین های دنیا | سقوطی مهیج |

امروز با نمایشی دیدنی و هیجان انگیز به نزدتان آمدیم تا لحظاتی ناب و به یاد ماندنی را با شما قسمت کنیم. در ویدیو امروز بلند ترین زیپ لاین های جهان را برایتان به تصویر می کشیم. از زیپ لاین هایی که در طبیعت قرار دارند تا بلندترین زیپ لاین از برجی بلند. لحظاتی مفرح و پر انرژی را در نمایش امروز به تصویر می کشیم پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید. گروهی به روی بام ساختمان بلندی رفته اند. افرادی که به چتر نجات مجهز اند از زیپ لاینی آویزان می شوند و در میان راه سقوط آزاد می کنند و بقیه راه تا زمین را با استفاده از چتر نجات طی می کنند. این افراد لحظاتی بسیار پر هیجان و پر استرس را در ویدیو رقم زده اند. این صحنه ها آنقدر به شما نزدیکند که در حین تماشای ویدیو حس می کنید این خود هستید که دست به چنین کاری زده اید و لذتی متفاوت را حس می کنید. دقایقی بعد، برفی سبک در این لحظات شروع به ریزش می کند و فضایی خارق العاده را در آسمان به نمیش می گذارد. سپس به سراغ طبیعت می رویم، می خواهیم باری دیگر در فضایی طبیعی دست به خلاقیتی هیجانی بزنیم. با زیپ لاین هایی که در میان دو کو و با گذر از روی رودخانه ساخته شده اند سرو کار داریم.  ابتدا از بالای قله به سمت رودخانه ای بزرگ سقوط می کنیم و سپس به وسیله ی تخته های موج سواری، کمی روی آب شناور می شویم. البته برخی از افراد گروه تصمیم به شیرجه در آب می گیرند برخی دیگر هم با چتر نجات در کشتی فرود می آیند. باری دیگر در این لحظات ناب و منحصر بفرد با کارناوال همراه شوید و لذت را به نوعی دیگر تجربه کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست