karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 بهمن 1402

به روز رسانی

28 بهمن 1402

قابل توجه اسکی بازان عزیز

افتتاحیه پیست اسکی دیزین مورخ ۲۸ بهمن ماه است.

  • خطوط فعال پیست

تله کابین دره، بشقابی های چمن، دوپل، کلنگی دوپل، مسابقه، سیچال و گوزنی

  • قیمت بلیط پیست
  1. روز 700.000 تومان
  2. شب 300.000 تومان
  3. گردشگر 200.000 تومان
  • ساعت کاری پیست
  1.  صبح 08:00 الی 15:00 
  2.  شب 18:00 الی 22:00

برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام پیست اسکی دیزین به نشانی DizinSkiResort@ مراجعه کنید.

پیست بین المللی دیزین

جدیدترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.