karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 دی 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، بانک ها امروز نرخ خرید دلارشان را افزایش داده و هر دلار آمریکا را ده هزار و 702 تومان خریده اند، قیمت ارز مسافرتی نیز در خرید و فروش بانک ها به 12 هزار و 900 تومان رسیده است. 

بر اساس این گزارش، شعب ارزی بانک ها از سوی بانک مرکزی می توانند ارزهای خارجی مردم را بخرند و بر همین اساس بانک ها امروز 10 دی ماه هر دلار آمریکا را با قیمت 10 هزار و 702 متر می خرند که نسبت به روز گذشته افزایش 200 تومانی داشته است. علاوه بر این، نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانک ها که هر روز از بانک مرکزی به آنها اعلام می شود، به 12 هزار و 266 تومان تغییر پیدا کرده است. 

همچنین نرخ خرید پوند انگلیس امروز در بانک ها 13 هزار و 579 تومان اعلام شده که نشان می دهد قیمت خرید یورو و پوند به نسبت روز گذشته در حدود 200 تومان افزایش پیدا کرده است.

شعب ارزی برخی از بانک های عامل مشخص شده از سوی بانک مرکزی می توانند در صورت کامل بودن مدارک مسافران تا سقف 500 یورو برای کشوررهای همسایه و مشترک المنافع و تا سقف 1000 یورو برای سایر کشورها بگیرند. نرخ فروش ارز مسافرتی در این شعب امروز بدون درنظر گرفتن کارمزد، 12 هزار و 584 تومان است که با درنظر گرفتن کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل، قیمت فروش آن به 12 هزار و 900 تومان رسیده است. 

همچنین آن طور که صرافی ها اعلام کرده اند، قیمت هر لیر ترکیه امروز به 2120 تومان، درهم امارات 2990 تومان و پوند انگلیس 14 هزار و 50 تومان رسیده است.

ارز مسافرتی

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.